HP Pavilion g6 czy można zmienić grafikę?

Witam,  tak jak w tytule. Czy w moim lapku mogę zmienić grafikę? Jak tak to jaką mógłbym tu wpakować? dokładna nazwa laptopa HP Pavilion g6-2395sa Notebook PC  Dzięku i z góry.

Poszukałem i znalazłem że ten układ bedzie pasował A10-4600M, lub A10-5750M sugerowałem się że mam socket FS1 (FS1r2) Moglibyście powiedzieć mi czy da rade ktoryś z tych układów wepchac w mojego lapka?

Kwestia ceny i możliwości? - pytanie do serwisu HP.

600-700zł mógłbym wydać. Do serwisu HP? .drogą mailową telefonicznie? myslałem że tutaj dostane odpowiedż. 

Kontakt obojętny - w laptopach nie tak prosto wymienić, o ile się da w ogóle wymienić? Tu musi wypowiedzieć się serwis.

Sam próbowałeś kiedyś wymienić?

Ja sam nie wymienie, to któryś z tych układów pasowałby na moja płytke? niby socket ten sam. A jak to jest chłopaki z tym chłodzeniem?

 

A co to ma wspólnego z tematem?

Tyle że gdybyś wymieniał to wiedziałbyś że to jest bardzo proste!!

 

No większej bzdety już dawno nie słyszałem, takie teksty to sobie zostaw dla siebie. Wszystko zależy od modelu i rozwiązania technicznego.

Nie które laptopy mają miejsce np na karte graficzną i nie trzeba wymieniać… Tak czytałem :wink:

Wymieniałem już procki w lapkach Toshiby,MSI,Asus,Acer bez większych problemów.Pod warunkiem że socket się zgadzał.

 

No co w związku z tym? ten jego AMD już się totalnie grzeje, a niech włoży mocniejszy,to co się będzie działo?

 

Rozebranie laptopa, bios, chłodzenie i inne - dla tego co robił może to i proste, ale dla przeciętnego użytkownika,to czarna magia.

One mają tą samą moc więc nie strasz.Wszystkie procki od AMD mocno się grzeja.

 

OK, widać wiesz lepiej. Podaj mu konkretną odpowiedź i gra.

Sprawdz za pomocą cpu-z socket.Potem najnowszy bios o ile jest starszy i można spokojnie wymieniac procek przy okazji porzadnie czyszcząc chłodzenie i nakładając nową paste termo.

Socket mam socket FS1 (FS1r2).  Czytałem że obydwa te ukłdu mają taki sam socket A10-4600M, lub A10-5750M. Będą pasować?

Jeśli jest ten sam socket to musi pasować.

A możesz mi coś powiedzieć o chłodzeniu? Jak mogę teraz orientacyjnie sprawdzić jakie bedzie pasować do mojej obudowy itp.

Przeciez masz tam juz chłodzenie i go nie zmienisz.Laptop to nie blaszak.

Teraz już sam nie wiem, w specyfikacji na jakiejś stronie pisało że moj procek ma socket fs1 a teraz w CPU-Z w zakładce cpu pisze—Package:socket FP2(904) I już sam nie wiem jakie mam wejscie. Np. na tej stronie jest FS1R2 http://technical-data.com/pl/2120/cpu_amd-mobile-a6-4400m-2700-mhz/