HP Pavilion G6 samoczynnie zaczął przywracać system

Witam! Mam problem z laptopem Hp Pavilion G6 z Windows 8. Kiedy go włączyłam wyświetliło się logo HP a pod nim napis “konfiguracja” a następnie “przywracanie poprzedniej wersji systemu Windows”, mimo tego że ani razu nie był aktualizowany. Nie próbowałam go formatować, ani przywracać systemu. Nie wiem dlaczego tak się stało, wczoraj o tej samej porze używałam laptopa normalnie. Pomóżcie!

Czy to przywracanie nie działa? Może poczekaj kilka minut aż system wstanie. Podejrzewam uszkodzenie dysku twardego lub jakieś robactwo.

Jest szare tło, napis “trwa przywracanie poprzedniej wersji systemu Windows” i obracające się kółeczko, zobaczymy ile to potrwa. Najbardziej dziwi mnie to, że sam z siebie zaczął przywracanie.

System nie był w stanie się poprawnie uruchomić dlatego uruchomiło się przywracanie systemu.

Uruchomił się ponownie, po zalogowaniu się do systemu wyświetliło się teraz szare tło i kursor myszki. Mogę włączyć jedynie menedżera zadań.

Przez menadżera zadań udało mi się uruchomić jedynie Internet Explorer. Nie mogę uruchomić pulpitu, ani ekran startowy się nie wyświetla.

Pomogło ponowne uruchomienie. Laptop działa. Dziękuję za odpowiedzi, temat zamykam :slight_smile: