HP pavilion g6 strasznie się grzeje

Co może być przyczyną grzania się laptopa?

-rejestr czyszczę

-zbędne pliki usówam (ccleaner)

-podstawkę chłodzącą mam(2wiatraczki)

-wirusów nie mam (NOD32)

-windows7 x64 (przy zakupie był zainstalowany win8)

-aktualizuje sterowniki (driverMax)

-kompozycje windows mam ustawioną na klasyczną nie na aero

-laptop od dziś chodzi bez baterii (tylko na ladowarce)

Czemu się tak grzeje, mam wrażenie zę zaraz sie zapali. To jest log z gpu-z GPU-Z Sensor Log.txt jak instaluje program. Jak oglądam film tem. wacha się od 100-110. jak jest nic nie robione to 85-95. Po uruchomieniu 0d 72 w górę. 

Jak długo go masz? Wydaje mi się, że jedyne co może pomóc (jeśli sam komputer nie jest faktycznie obciążony) to wymiana pasty na procesorze oraz przeczyszczenie laptopa.

 

Edyta:

Chociaż w sumie teraz dojrzałem, że jest to AMD więc w ekstremalnych przypadkach nawet wymiana pasty i wyczyszczenie laptopa z kurzu może nie wystarczyć. Cóż, AMD tak mają. Aczkolwiek nie szkodzi sprawdzić.

Kupiłem go w tamte wakacje w lipcu. Może to wina windowsa7, ze sklepu był wind8 zainstalowany. Może ogolnie sterowniki pod 7-ke męczą tak te podzespoły. A z pasta to udac sie do jakiegos serwisu??? 

tak z wymianą pasty musisz iść do serwisu

 

A co ma piernik do wiatraka? Każdy laptop, a zwłaszcza laptop gdy nie jest czyszczony od dłuższego czasu to dostaje takiej bolączki.

Jak masz gwarancję - serwis.

Mam gwarancje , ale narazie nie uda mi się z niej skorzystać. Laptop był kupiony w UK,więc Polski serwis(HP) myślę tutaj nic mi nie pomoże.

A dlaczego - zapytaj w HP.

Postaram się zadzwonić do HP konsultanta i dowiedzieć. Czy zamulanie przegladarki(sprawdziłem operę, chroma,firefox), jest oznaka przegrzania? Nie mogę do WMP ,do listy odtwarzania wrzucić kilku filmów, nie które programy nie chcą się otworzyć. Pytam tutaj żeby nie zakładać nowego tematu.

To już coś namieszane w systemie.