HP Pavilion sterowniki pod XP

Witam. Chciałem zmienić system z Visty na XP i po sformatowaniu i zainstalowaniu Windowsa XP okazuje się że nie mogę znaleźć sterowników pod ten model laptopa pod system XP. Na obudowie koło matrycy jest napisane HP Pavilion dv6000, na obudowie dolnej jest naklejka i jest napisane:

Product: HP Pavilion dv6700

s/n: CNF8150709

p/n: FF25EA#AKD

mało tego jest jeszcze na tej naklejce z boku napisane takie coś dv6820ew i wsumie teraz nie wiem który to jest model tego laptopa i pod którego znaleźć sterowniki. Chociaż i tak szukałem pod każdego i nie mogę znaleźć sterowników dla tego modelu dla Windowsa XP. Proszę o pomoc

Daj sobie spokój z XP na takim lapku, też kiedyś to przerabiałem i więcej przy tym zachodu niż to warte. Jak masz możliwość to przejdź na Windows 7 wtedy zrozumiesz swój błąd tkwienia na Viście.

Wsumie może masz rację ale jak instalowałem 7 bo też już próbowałem to też nie ma sterowników dla tego windowsa pod tego lapka. Więc mój problem się nie zmienia. Zainstalował bym 7 ale potrzebuję żeby mi ktoś pokazał skąd mam stery pobrać

Sterowniki od Visty też będą pasować na 7ce.

Pod linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na temat swojego sprzętu : http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … g=pl&lc=pl

Na 99% nie potrzebujesz sterowników do 7. Ja w moim hp dv9700 który ma już blisko 5 lat wszystkie sterowniki pobierają się automatycznie w Windows 7. Niem muszę nic pobierać/instalować.

Ok dzięki za pomoc. Zainstaluję 7 i wtedy napiszę czy udało się ze sterami :slight_smile:

Możesz a nawet powinieneś pobrać i zainstalować sterowniki do dźwięku: Realtek High Definition Audio Driver oraz do karty grafiki: NVIDIA VERDE NOTEBOOK Drivers. I to wszystko. Obsługa WiFi, Touchpad i wiele innych jest już zintegrowanych z Windows 7 a jeśli nie ma to pobierze sobie z Windows Update.