HP Photosmart D7260 nie drukuje


(Benek07) #1

Witam Wszystkich. Od pewnego czasu mam problem z moja drukarka. Mianowicie nie wiem jak ustawić aby drukarka pobierała tusz tylko czarny. Skończył mi się tusz o kolorze żółtym nie wiem jakim cudem gdyż drukarka nie drukowała przeważnie takich kolorów ale teraz nie mam pieniędzy na wymianę tego kadridża i chce aby drukarka nie korzystała z kolorowych tuszów tylko chce żeby drukowała z czarnego. Czy taka operacja w ogóle jest możliwa? jak to zrobić? jeśli się nie da to co polecacie zrobić? Pozdrawiam


(Longhorn2009) #2

U mnie w HP F380 jest taka możliwość, aby drukarka drukowała tylko w czerni. Wejdź w Centrum HP i w ustawieniach drukowania powinna być taka opcja (u mnie tam gdzie się przestawia tryb drukowania na ekonomiczny/fotograf. itp). Aktualnie nie mam dostępu do mojego komputera, ale myślę że znajdziesz tą opcje. A jak nie to po prostu wymontuj kolorowe tusze i nie będą używane.


(Benek07) #3

Zgadza się znalazłem tą opcje. Ale mimo to że zaznaczyłem że drukarka ma korzystać z pojemnika tylko z czarnym tuszem nie hula... chyba wezmę ją oddam na gwarancję bo nie mam do tego mocy :slight_smile:


(Longhorn2009) #4

Albo wymontuj kolorowe tusze :stuck_out_tongue:


(Benek07) #5

a to wtedy już całkiem świruje... :slight_smile: