HP ProBook 6360B, i5 2410M / 500GB 7200 / 4GB

Witam wszystkich,

Posiadam na sprzedaż notebooka HP ProBook 6360B LG632EA

Matryca 13,3" 1366x768 Ekran Matowy

Procesor Core i5 2410M 2,3 GHz

Wielkość dysku HDD 500GB

Pamięć RAM 4GB DDR3

Karta graficzna Intel HD Graphics 3000

Napęd optyczny DVD-RW

System operacyjny Windows 7 Professional PL x64 wraz z płytą z systemem

Sieć bezprzewodowa WLAN b/g/n i Bluetooth

Razem z komputerem otrzymasz:

  1. zasilacz

  2. baterię

  3. oryginalną płytę z systemem

  4. papiery i inne ulotki, które były razem z komputerem

Kupiony w Polsce, jeszcze na gwarancji (zakupiony w ostatnim tygodniu listopada 2011, dołączam dowód zakupu), używany bardzo sporadycznie wyłącznie w domu.

Komputera nie mogę nazwać nowym, bo był rozpakowany i używany przez niecałe 2 miesiące, ale jego stan nie różni się od nowego, nie był noszony.

Cenę ciężko mi oszacować – ze względu na stan komputera moja propozycja to 2700zł i tyle za komputer chciałbym dostać, jednakże jest możliwa jej mała negocjacja smile.gif

http://pokazywarka.pl/7veuyc/

Zdjęcia komputera w lepszej jakości mogę przesłać na maila na życzenie.

Link do aukcji: http://allegro.pl/hp-probook-6360b-i5-4 … 39762.html

Cena KT 2600zł

Licytacja od 2500zł i jest to najniższa cena za jaką komputer sprzedam.

Za taką cenę?Wątpie czy ktoś ci to kupi za taką cenę.Teraz można dostać samsunga z procesorem i5 3210 trzeciej generacji-2,5ghz,750 gb dysk,grafika dedykowana geforce GT620M-1gb,4-6 gb ramu,oryginalny system win7,blutek za ok 2300-2400zł :)A i z tego co się orientuje procesor i5 nie jest czterordzeniowy tylko dwurdzeniowy,ale czterowątkowy a to jest różnica(chyba,że się mylę to przepraszam,bo tak masz napisane w aukcji).

Fakt, procesor jest dwurdzeniowy, błąd w opisie pochodzi z tego, że dane pobrały się z katalogu produktów.

A co do ceny…

Nie skomentuję tego, a dodam jedynie tyle, że za cenę jaką go kupowałem, mogłem kupić Samsunga z i7, 8GB RAM, dyskiem 750GB czy 1TB (oba 5400 obr), dedykowaną grafiką i drukarką laserową, windowsem, ale w wersji home i błyszczącą matrycą, dokupić office’a i jeszcze by mi trochę zostało na dysk twary usb i jakąś torbę czy inne tym podobne rzeczy. Tyle, że poszedłem w stronę nie plastiku i świecidełek, a jakości wykonania i niezawodności. Nie porównuj więc komputerów innych klas (innego segmentu) i przeznaczonych dla innych grup odbiorców. A jeśli Tobie się chce, to poszukaj cen tego komputera, np. na ceneo.

No cóż,nie uważam żeby samsung to było jakieś tandetne świecidełko i plastik.Sam mam obecnie samsunga(wcześniej miałem fujitsu siemensa-to był dopiero plastik,ale przez 5 lat wiernie mi służył,drugiego ma żona-Della i też jest świetny.)Za to w pracy żona ma kilka hp właśnie tych ProBook i parę Delli i muszę powiedzieć, że 2 hp już dwa razy były w serwisie,delle natomiast nie.Jeden znajomy też ma jakiegoś hp(nie pamiętam modelu) i stale ma z nim jakieś problemy i zarzeka się, że nigdy więcej hp.Tak więc z tą tandetą bywa różnie jak widać.Wiadomo każda pliszka swój ogon chwali,ja mam samsunga i nie mogę powiedzieć, że jest tandetnym świecidełkiem,wręcz przeciwnie,wszystkie elementy ma idealnie wręcz spasowane,nic nie trzeszczy,skrzypi,nie przegrzewa się,bateria(niby tylko4400mah,sześciokomorowa) serfując po necie trzyma w granicach ok 6 godz.I to jest dla mnie jakość,tak więc powodzenia w sprzedaży,może trafi się ktoś naiwny.

Akurat Samsung produkuje jedne z najlepiej wykonanych laptopów konsumenckich. U większość jakość spada jak po równi pochyłej.

Zobacz jeszcze na ceny samsungów dla biznesu :slight_smile: Uwierz, że są inne i za takie same konfiguracje jak serii budżetowych płaci się o wiele więcej.

Zresztą to nie wątek o opiniach o komputerach a jedynie ogłoszenie. Nie chcesz kupować - nie kupuj. I tyle.

Poprosiłem na innym forum o wycenę tego komputera i wyceniono go na tyle, za ile sprzedaję.

Zresztą nie tak dawno sprzedał się 6360b ze skandynawską klawiaturą, bez niczego oprócz zasilacza na jakimś celeronie za 1200zł.

Gdybym miał paviliona to też bym się zarzekał, że więcej hp nie chce.

Ogloszenie nieaktualne. Komputer sprzedany.

No cóż,ja tam widzę, że nie było ofert kupna,ale na pewno sprzedał się poza aukcją,w sumie taka okazja :lol:

Tak, poza allegro, a co chcesz kontakt do kupującego?

Zresztą ogłoszenie było w wielu miejscach, nie tylko na allegro i nie tylko na tym forum.

A w sumie okazja to była :wink: