HP PSC 1210 All-In-One - nie drukuje czarny i kolor

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z drukowaniem z urządzenia wielofunkcyjnego HP PSC 1210 All-In-One.

Ów problem polega na tym, iż przy pełnym pojemniku z czarnym tuszem urządzenie drukuje na szaro a przy pełnym pojemniku z kolorem to raczej kolorów nie ma, są blade, brakuje żółtego, czerwony to różowy :o :smiley: niebieski jest błękitny :smiley:

Już robiłem co mogłem, dolałem nowego tuszu, wyczyściłem głowice, dolałem płynu do udrażniania głowic do tuszu i drukowałem kilkanaście razy … i nic :expressionless:

Może ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? :expressionless:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Kupić nowe kartridże, bo w obecnych są poprzepalane styki. Wszystko ma swoją żywotność, która kiedyś się kończy.

Z tymi stykami to bez przesady :stuck_out_tongue:

Zresztą jak by styki były nie sprawne, to drukarka nie drukowała by wcale, a nie puszczała za mało tuszu.

Zakup nowych oryginalnych pojemników jak najbardziej wskazany (i to oryginalnych, bo z zamiennikami to różnie bywa), choć może pomóc czyszczenie głowic w wanience ultradźwiękowej. Jeżeli dysze w głowicy drukującej są zabite tandetnym tuszem z uzupełniaczy to żaden udrażaniacz ich nie wyczyści.