HP PSC 1215 - proszę o poradę

Kupiłem tusz w strzykawce ale w kartridżu jest jeszcze troche czarnego

czy ja mogę teraz uzupełnic czy muszę zaczekać do wykończenia tuszu w kartridżu ???

Pomocy

Możesz już uzupełnić.

dzieki a mozesz mi jeszcze powiedziec czy takie uzupelnienie jest dobre bo na pewno te tusze sa inne ( ja kupilem tusz RELOAD )

czy juz ktos tak robil

jesli tak to napiszcie co potem z jakoscia wydruku

Ja bym poczekał aż sie skończy stary tusz poniewaz musisz uzupełnić określoną ilością tuszu do zbiorniczka, bo jak przesadzisz to zalejesz tuszem całą drukarke

Ps Tak na marginesie to kupuj zawsze markowy tusz moze nieco więcej kosztuje ale drukarka bedzie czysta i nie zalejesz jej

OK ale zakladajac ze nie przeleje tuszu chcialbym wiedziec czy to ma jakies znaczenie jesli sie doda do oryginalu niemarkowy

Sam nie bawię się w napełnianie,ale w głowicy zintegrowanej z pojemnikiem musi być odpowiednie ciśnienie,bo inaczej tusz wyleje się do drukarki.

Prościej jest jak drukarka ma oddzielny pojemnik na tusz.

Poczytaj tu.

http://druknet.pl/forum/?tid=14

POWIEDZCIE MI JESZCZE JAK MAM SPRAWDZIC DOKLADNIE POZIOM CZARNEGO TUSZU W KARTRIDZU BO COS MI SIE WYDAJE ZE OPROGRAMOWANIE PRODUCENTA NIE ROBI TEGO DOKLADNIE

ZALEZY MI NA CZASIE

Masz podaną pojemność kadridża,strzykawka i tyle dajesz do kadridża.

Programy odczytujące robią to dobrze tylko na oryginałach.

Mam hp psc 1210

Na strzykawce masz skale, popatrz ma pojemność zbiorniczka i nalej odpowiednią ilość, jak jeszcze coś zostało to pare mililitrów mniej.

Ja uzupełniam od ponad 2 lat i jeszcze nie zdarzyło mi się zalać, natomiast pare razy mi zasechł w kartridżu bo zapomniałem sobe uzupełnić i musiałem kupić nowy. Zadnej ale to żadnej różnicy w jakości nie zauważyłem po napełnieniu.

Dzieki serdeczne za wszystkie posty

jakby co to ja jeszcze sie odezwe

jeszcze raz dzieki

nie prawda bo po wyjeciu i włozeniu orginalnego pustego pojemnika niektore lexmarki odczytuja pusty zbiornik jako pełny !!