HP psc 1315 Instalacja oprogramowania - problem

Witam,

posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP psc 1315 All in one Series, poniżej postaram się nakreślić problem, którego rozwiązania jeszcze nie znalazłem ;/

Mianowicie posiadam płytkę do oprogramowania (zgodność z Windows 98, Me, 200, XP), na komputerze stacjonarnym z Win XP wszystko działa ok :slight_smile:

Jednakże chciałbym mieć to samo oprogramowanie na laptopie z Win 7 (64 bit) i tutaj pojawia się problem, otóż, ściągam sobie oprogramowanie do tego urządzenia ze strony:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … ct=374568&

i okazuje się, że jest to zupełnie INNE i zarazem GORSZE (nie mające tylu bardzo potrzebnych mi funkcji) oprogramowanie…

Chcąc mieć nadal oprogramowanie starszej wersji (z płytki) na swoim laptopie uruchamiam setup na płytce w trybie zgodności z Windows XP

niestety w trakcie instalacji wyskakuje mi komunikat:

19437602.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Stąd prośba do Was drodzy użytkownicy forum, czy jest jakiś sposób na zainstalowanie tego oprogramowania na laptopie z Win 7???

ps. Niestety na stacjonarnym komputerze nie jestem w stanie używać tego oprogramowania, gdyż tamten komputer ma już z 8 lat i ledwo chodzi…samo włączanie jego trwa ponad 5 minut ;/