Hp psc 1510 problem z tuszem pomocy!

witajcie! uzytkuje drukarke hp psc 1510 jak widac powyzej. miesiac temu zorientowalem sie ze z drukarka jest cos nie tak a mianowicie blyskaly diody mono/kolor i sprawdz papier/sprawdzpojemniki z tuszem. drukarka nie byla uzywana 4 miesiace. teraz kupilem nowy orginalny prosto z pudelka kartridz i dalej jest to samo. Wiecie moze czego to wina?. Prosze o szybko odpowiedz bo mam do wydruku cos waznego nie cierpiacego zwloki i z gory dzieki

mozecie tez pisac na gg: 883463

sterowniki poprawnie zainstalowane ??

jeśli jest jakiś problem to możesz zassać czyste stery bez softu z hp.com

możesz też spróbować:

wypiąć kabel USB z komputera, włączyć drukarkę i dopiero wpiąć kabel do pracującego systemu

zapomnialem dodac ze problem powstaje kiedy wciskam przycisk power a nie kiedy wciskam drukuj!! a sterowniki nie maja nic do tego bo na tej drukarce jest zaprogramowana opcja ktorej nie da sie wylaczyc strony testowej druku

Wydrukowałeś tą stronę? Mam tą samą drukarkę :wink:

jakby sie dalo to bym wydrukowal xD migaja mi diody wymienione w punkcie powyzej ja wiem co robie i ta drukarka nie jest mi az tak obca

wciskasz power gdy drukarka jest podpięta do komputera ??

tak i probowalem tez z wylaczonym i dupka

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 18:45 został dopisany post przez filipex13

moze ktos z was naprawia drukarki prosze! pomozcie!

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 18:46 został dopisany post przez filipex13

aha i stery do drukarki nie chca sie zainstalowac co chwila jakies bledy

może być rypnięty soft w drukarce, ta seria 1510 jest bardzo awaryjna, najlepiej będzie jak oddasz ją do serwisu