Hp psc 1510?

Zastanawiam sie nad kupnem Urzadzenia wielofunkcyjnego HP PSC 1510. Nie wiem czy warto. Moze mi ktoś o niej coś powiedzieć? czy jest dobra, szybka itp. A moze proponujecie inną do 300zł?

Zastanawialem sie tez nad HP PSC 1410 za 250zł.

Prosiłbym o rady, propozycje itp :slight_smile:

Złączono Posta : 04.11.2006 (Sob) 13:44

Zależy mi na jakości szybkości i dostępności i taniości tuszy itp :slight_smile:

Nie potrzebuje czytników wyświetlaczy lcd, ale nie zaszkodzą :mrgreen:

Ja mam HP PSC 1510 i jestem zadowolony, a podsumowując:

:arrow: szybkość druku nie jest najlepsza ale wystarczająca

:arrow: jakość jedna z lepszych

:arrow: ale jeśli chodzi o tusz, to cóż oryginalne kartridże, są drogie, chyba, że sam byś sobie napełniał tuszem kupionym np na Allegro, tak jak ja to robię, ale mimo wszystko i tak trzeba kartridż co jakiś czas wymienić a cena to ok 100zł za czarny i ok 140 za kolorowy

Pozdrawiam

sa jeszcze zamienniki za 40 zł :slight_smile:

Owszem tylko jakość wtedy spada :slight_smile:

Kupiłem kiedyś taki zamiennik i drukował tragicznie:)

ahm… to dzieki za ostrzezenie… Ale czarny zamiennik chyba moze byc bo co za roznica w tym momencie w jakosci czarno białych dokumentow? ;0

Ja to mam i cieszę się.

Czarny też nie za dobrze, chodzi o to, że drukując projekty (chodziłem do technikum budowlanego wtedy) musiałem drukować bardzo cienkie linie, no i tutaj był cały ból, na oryginalnym kartridżu linia byłe prawie idealne a zamiennik bardzo “przerywał”, ale jeśli potrzebujesz tylko np. do tekstu to może być (chociaż, gdy drukowałem ściągi czcionką 3,5 też kiepsko sobie radził)

Pozdrawiam

Jeżeli masz do wyboru HP PSC 1510 i HP PSC 1410 to wez 1510. Ja go mam i drukuje bardzo dobrze i spełnia wymogi :slight_smile:

Mam do wybotu dużo (http://www.allegro.pl :]) ale zastanawialem sie nad tymi dwoma modelami

1410 - 250zł

1510 - 300zł

i chcialem wiedziec czy wartko doplacić te 50zł aby miec 1510 :slight_smile:

I czy warto wogole zakupic ktorychs z tych modeli :slight_smile: teraz juz wiem ze warto

1510 -> koszt tuszu czarnego ORYGINALNEGO - 70 zł, ostatnio kupiłem oczywiście 11 ml. Drukuje duuużo i nie narzekam.

A ja polecę inną firme: Brother , model DCP-115C. Koszt wydruku na oryginałach chyba nawet tańszy niż na zamiennikach w HPkach. Do tego osobne pojemniki z tuszem na każdy kolor, więc po skończeniu jednego nie musisz wymieniać całego kardridża, tylko jeden kolor. Dodatkowo posiada czytniki najpopularniejszych kart (Compact Flash I, Compact Flash II, IBM Micro Drive, Magic Gate Memory, Memory Stick, Memory Stick Pro, MultiMedia Card, Secure Digital, Smart Media, xD-Picture Card) i można go kupić poniżej 300 zł.

Hmmm… Słyszałem o tym urządzeniu, ale czy ono będzie dobre? Jest rozchwytywany na allegro prawie najbardziej, prócz Lexmarka p6250 :shock:

ale lexmarka nie chce.

Czy moze mi ktoś powiedziec czy to jest dobre?