HP Quick Launch Buttons - mulenie

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Od kwietnia 2008 mm HP 8710p (ale to chyba nie najważniejsze), w którym jest Quick Launch Buttons 6.40 B2. Od “zawsze” po uruchomieniu komputera inicjuje się bez przerwy przycisk “prezentacji”, zapala się lampka i , miga i skutecznie zamula działanie wszystkieo, nie dziala wskaźnik myszy, nie otwierają sie programy, albo zacinają sie filmy. próbowałam wylaczyć z auto uruchamiania, potem usunęłam program, który ma być uruchamiany, prówbowałam ustawić “nic” ale to powoduje automatyczne ustawienie “4138”, cokolwiek by to znaczyło, potem wpadlam na genialny pomysł :wink: ustawienia google, ale to skolei powoduje otwieranie go w kilkunastu kartach jednocześnie. studiowałam podręcznik, ale albo ja nie umeim szukać, albo ten podręcznik taki… szukałam też na forach, ale jestem tylko użytkownikiem a nie komputerowcem, więc oczywiście tez nic nie znalazłam. Dlatego prośba o pomoc, ajk to G…o wyłączyć, zeby mnie nie wkurzało. przy dłuższej pracy, po wieorotnym dotykaniu przycisku prezentacji w końcu się wyłacza, ale nie zawsze korzystam z kompa godzinami.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Iwona

Start :arrow: Uruchom :arrow: services.msc i wyłącz usługę za to odpowiedzialną.