HP recovery - bląd

Mam problem z moim laptopem HP Ostatnio chciałem na nim zainstalować na nim od nowa Windowsa, ale przez przypadek usunełem program HP Manager Recovery (partycja z obrazem systemu pozostała, nie usunełem jej) i nie moge uruchomic instalatora Windowsa za pomocą F11 podczas startu komputera bo wyskakuje bład jakiś. Mozna ten program znaleźć gdzieś w necie, moze jest jakiś inny co obsłuzy tą partycje? Prosze o pomoc.

jaki dokładnie błąd ?? sprawdzałeś support na stronie www.hp.com ??

Chodzi o to ze jest coś uszkodzone i po wybraniu 1 z 2 opcji może usterka być likwidowana (tak jest napisane po angielsku) gdy to biore coś tam sie dzieje, reset kompa i znowu do wyboru. ta 2 opcja to uruchom Viste normalnie.

byłem w pomocy takie coś co nic mi nie pomogło

http://h20331.www2.hp.com/Hpsub/cache/3 … 5-121.html

A utworzyłeś wcześniej płytki recovery? Jeśli nie, a twój laptop jest na gwarancji, to skontaktuj się z pomocą techniczną HP i zamów płytkę za darmo.

Podaj dokładny model laptopa.

Mam jakieś płytki, ale one nie bootują sie jak np. instalator Visty czy program do partycjonowania. Nie ma zabardzo czasu na gwaracje, chodź powinna być jeszcze:)

Z tego co sie zorjętowałem HP już nie wysyła klientom indywidualnym płytek za free. (mogę sie mylić)

U mnie wystarczy wystartować laptopa z płytki i uruchamia się program do przywracania systemu.

Posiadam Paviliona i płytkę dostałem za darmo.

Mi jest trudno określić co to za płytki, dodane były do laptopa, ale nie są to jakies tłoczone płyty. Zwyczajne normalne płyty jakie kupuje sie w kiosku. w biosie dałem na bootowanie z otycznego dysku ale nadal ich nie widzi…

Jeżeli laptop nie jest na gwarancji, to płyty nie można zamówić, ale istnieje możliwość wysłania laptopa na serwis na płatne wgranie systemu.