HP recovery - bląd


(komin15) #1

Mam problem z moim laptopem HP Ostatnio chciałem na nim zainstalować na nim od nowa Windowsa, ale przez przypadek usunełem program HP Manager Recovery (partycja z obrazem systemu pozostała, nie usunełem jej) i nie moge uruchomic instalatora Windowsa za pomocą F11 podczas startu komputera bo wyskakuje bład jakiś. Mozna ten program znaleźć gdzieś w necie, moze jest jakiś inny co obsłuzy tą partycje? Prosze o pomoc.


(Technik Elektro) #2

jaki dokładnie błąd ?? sprawdzałeś support na stronie www.hp.com ??


(komin15) #3

Chodzi o to ze jest coś uszkodzone i po wybraniu 1 z 2 opcji może usterka być likwidowana (tak jest napisane po angielsku) gdy to biore coś tam sie dzieje, reset kompa i znowu do wyboru. ta 2 opcja to uruchom Viste normalnie.

byłem w pomocy takie coś co nic mi nie pomogło

http://h20331.www2.hp.com/Hpsub/cache/3 ... 5-121.html


(przemekKK) #4

A utworzyłeś wcześniej płytki recovery? Jeśli nie, a twój laptop jest na gwarancji, to skontaktuj się z pomocą techniczną HP i zamów płytkę za darmo.

Podaj dokładny model laptopa.


(komin15) #5

Mam jakieś płytki, ale one nie bootują sie jak np. instalator Visty czy program do partycjonowania. Nie ma zabardzo czasu na gwaracje, chodź powinna być jeszcze:)

Z tego co sie zorjętowałem HP już nie wysyła klientom indywidualnym płytek za free. (mogę sie mylić)


(przemekKK) #6

U mnie wystarczy wystartować laptopa z płytki i uruchamia się program do przywracania systemu.

Posiadam Paviliona i płytkę dostałem za darmo.


(komin15) #7

Mi jest trudno określić co to za płytki, dodane były do laptopa, ale nie są to jakies tłoczone płyty. Zwyczajne normalne płyty jakie kupuje sie w kiosku. w biosie dałem na bootowanie z otycznego dysku ale nadal ich nie widzi...


(przemekKK) #8

Jeżeli laptop nie jest na gwarancji, to płyty nie można zamówić, ale istnieje możliwość wysłania laptopa na serwis na płatne wgranie systemu.