Hp recovery, jak odzyskać system

Witam, dostałem laptopa hp-probook 6560b, obecnie na nim jest Win7 x64, chciałem przywrucić go do stanu początkowego z partycji recowery lecz każda kompinacja wejscia do recovery przez F11 nie działa,
Na dysku są partycje 1) zdrowy(system)-300mb, 2) C-zdrowy (rozruch,plik stronicowania)-450Gb, 3) hp_recovery -16Gb, 4) hp_tools - 5Gb…

pod win7 brak oprogramowania hp recowery do przywrucenia. na dysku hp recovery jest 13,1bg zajetego… Jedynie co jeszcze mi sie udało wyodrebnic po uruchomieniu hirens boot plik z partycji hp_recovery _ hpfactory.wim . Czy ktoś coś pomoże w odyzskaniu oryginalu systemu ???

To może byś zainstalował najpierw: http://filehippo.com/pl/download_hp-recovery-manager/

heh ta rozwiazanie poszlo na pierwszy rzut ale lipa zawsze czegoś brakuje do uruchomienia, dzip32.dll, harddisk.dll, prrc.dll, jak sciagnelem te pliki i wrzucam do C:/Windows/SysWOW64. to i tak sie hp recowery nie uruchamia

Może dysk uszkodzony?

Najnowszy HD Tune Pro 5.70 zakładka health i wrzuć tu cały screen smart dysku.

Zamiast recovery, pobierz W7 SP1 64 + klucz z naklejki pod spodem laptopa.

Daruj sobie przywracanie z Recovery. To nie system, tylko śmietnik.
Pobierz DoubleDriver na swój komputer. Wykonaj kopię zapasową sterowników.
Wykonaj czystą instalację systemu. Przywróć sterowniki za pomocą DoubleDriver. Pobierz aktualizacje.
Będziesz bardziej zadowolony.

Jak by to był laptop osobiście mój na własność to wywalił bym wszystkie partycje założył 2-3 na nowo wgrał w7 na czysto i tak jak piszecie byłbym zadowolony, lecz laptop jest szwagierki i puki jest możliwość to chciałbym jej oddać w stanie fabrycznym,… co do seriala win7 z nalepki to nie ma… hd tune nie wykazuje ostrzezen wszystko jest w statusie OK

A jakie ma to znaczenie, do kogo należy laptop?
Jak jej oddasz zamulonego fabrycznym oprogramowaniem laptopa, to jeszcze bratu narobisz krzywdy (jakiś szlaban dostanie, albo co) :stuck_out_tongue:

Jeżeli musisz mieć już fabrykę na tym komputerze, to poszukaj na internetach obrazów ISO z oryginalnymi systemami. Nagrasz obrazy (z reguły 2-3 płyty DVD) i zainstalujesz tak, jak fabryka.

Zobacz pod akumulatorem lub był bez systemu i ma wgrany nie oryginał.

To wrzuć ten screen.

Dysk OK.

Edit:

Wygląda na upadek laptopa? wysoki parametr BF.

Cytat: JNJNEkspert
Zobacz pod akumulatorem

Prawda pierwszy raz spotkałem sie z serialem pod akumulatorem, problem rozwiązany czysta instalka + serial = legalny system :stuck_out_tongue: i to bez śmieci HP, Dzięki za pomoc

1 polubienie