Hp w2207h sterowniki

Jak próbowałem zaktualizować sterowniki do monitora system pokazał mi odmowa dostępu :-x Po ponownym uruchomieniu systemu,system pokazał mi że instaluje na nowo sterowniki dla tego monitora i znowu odmowa dostepu :-x W menadzer urządzeń teraz jest pokazywane jako inne urządzenie "Hp w2207h Wide LCD Monitor ale sterowników nie mogę zainstalować :-x Nawet sciągłem ze strony HP sterowniki ale i tak nie działają :-x Czy ktoa wie jak to naprawić?Przywracanie systemu nie działa :-x

rommar , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

takie rzeczy robi się z konta z uprawnieniami administratora.

udało mi się to naprawić. :slight_smile: naprawa polegała na tym że zmieniłem gniazdo podłączenia z monitorem( karta graficzna ati hd4850)tzn,na samym początku jak wszystko było dorze był podłączony na lewym gniezdzie pod kabel HDMI ale zacząłem mieć problemy(kilka razy monitor się wyłączył) i zmieniłem na analogowy kabel i podłączyłem go pod prawe gniazdo.I własnie na tym gniezdzie menadzer urządzeń pokazuje mi inne urządzenie ale jak przepne na lewą strone to jest ok.Mój system to Vista.Czy to oznacza że cos jest nie tak z kartą?A może system ma zbyd duży bałagan?Na kablu HDMI działa dobrze na obydwóch gniazdach :slight_smile: