Htc desire 310 restartuje sie [root]

Zrootowałem mojego htc desire 310 programem kingoroot, potem ściągnąłem program [ROOT] Rashr - Flash Tool, i chciałem przez niego wgrać wcześniej ściągnięte recovery(chyba z xda, pisali że jest ono oryginalne…) . Telefon się wyłączył, i przy próbie właćzenia jest logo HTC i telefon się restartuje. Wyświetla logo HTC i restart. I tak w kółko. Co robić??? Pomóżcie proszę!!
I zgóry przepraszam jeżeli dodałem do złego działu/kategorii, pisane na szybko

oj oj! to tzw. bootloop:( soft Ci padł. Musisz postawić system na nowo.
Daj linka do tego recovery, to zobaczę, czy to rzeczywiście dobre wgrałeś- czy czasem nie do innej wersji Desire 310.

Zanim postanowisz wgrać system na nowo, spróbuj dać wipe cache partition, ale wątpię, że to pomoże. W zasadzie to przed wgraniem Recovery powinno się wyczyścić Cache, gdyż tego nie zrobisz, mogą się dziać przeróżne, dziwne rzeczy - i co najważniejsze - w miarę możliwości NIGDY nie wgrywaj Recovery przez system, tylko w trybie fastboot / Download używając do tego ADB.
Napisz, czy mopje tady coś dały

1 polubienie

a próbowałeś przez program Odin3

co to?

ehh literówka:/ Chodziło mi o to, czy moje rady mu pomogły. czy nie:)

(edit)
Odin3 służy do Flashowania ROM’ów, kerneli i innych rzeczy, al;e jest przeznaczony dla urządzeń Samsunga

Postępowałem wg tego: http://forum.android.com.pl/topic/205099-unbrick-przywracania-stock-rom-htc-desire-310/?_fromLogin=1#replyForm , a rom dodam w następnym komentarzu(nowy użytkownik) , bo w pierwszym odnośniku link do roma po prostu wygasł… przy etapie 4-tym(t.j. flashowanie) nic się nie dzieje, w kompie słyszę dźwięk wkładania i wyciągania usb

http://www.mediafire.com/file/tpeybe36ac52zaz/HTC+Desire+310+Singel+sim_V1PLUS_U_JB422_SENSE51_htc_europe_1.00.401.14+by+jamesjerss.zip

Nie mogę odpalić ani fastboota, ani recovery wszędzie bootloop. Tak wogóle to fastboota albo w tym htcd-310 albo nie znalazłem, albo nie ma…

tylko do samsunga? to nie dziw że na LG nie idzie

??? co do samsunga??? poza tym ja mam htc a nie lg

Koledze @Leszek2204 chodziło o Odina. Mój brat miał kiedyś HTC Desire 310 i też miał problem z bootlopem. Ten model działa pod kontrolą Mediatek’a MT6582M, a więc do flashowania rom’ów pobierz program SP Flash Tool i wgraj ponownie system.Jeśli recovery, nie odpala, to spróbuj wgrać Androida przez to narzędzie.
Link do ROM’u:

https://forum.dobreprogramy.pl/clicks/track?url=http%3A%2F%2Fforum.android.com.pl%2Ftopic%2F205099-unbrick-przywracania-stock-rom-htc-desire-310%2F&topic_id=514465

tu masz jeszcze link do mojego tematu na forum DP, w którym opisywałem problem mojego brata:

no własnie, bo link do ROMu podanego przez ciebie po prostu wygasł…

masz nowego linka:

nie o to chodzi:) link do ROMA W TYM TEMACIE wygasł:) nie link do samego tematu:)

sprawdź to:


ale uwaga: wybierz wersję odpowiednią do wersji urządzenia (UNI to jest SingleSIM), a DUAL - dualSIM.

tu także link do roma wygasł/jest niaktywny, już ten temat widziałem…

Słuchaj: ja ten rom mam na dysku i jak tylko go gdzieś wrzucę, to dam Ci linka:)

Proszę, masz linka:

Tylko pobierz sobie to na dysk i napisz, że już ściągnąłeś, bo mam tylko 2gb na Dropboksie, więc muszę ten plik usunąć, żeby nie wyczerpać miejsca.

Po pobraniu rozpakuj archiwum 7-Zip’em. W środku jest folder “SP Flash Tool”, a w nim wszystkie pliki potrzebne do flashowania. Postępuj wg. instrukcji z XDA, a powinno być dobrze. Tylko pamiętaj o odznaczeniu Prekiadera, żeby nie było problemów z dzwonieniem.
W razie jakichś pytań napisz:)

Ok pobrałem, dzięki wielkie :slight_smile: Niestety, nie będę mógł teraz sprawdzić czy działa bo że tak powiem -->>> nie jestem pełnoletni a mamusia ma obsesję na punkcie komputera, to pudło to czyste zło :wink: Dopiero w weekend będę mógł sprawdzić, napewno dam znać co i jak.

1 polubienie

Witam ponownie
Próbowałem robić wszystko zgodnie z poradnikiem, ale w ogóle nie zaczyna się flashować… już nie wiem co jest grane. A masz może sterowniki do tego telefonu pod win7? Jakieś sprawdzone na 100%??? Już naprawdę nie wiem co się dzieje z tym telefonem. Po włączeniu download w flashtoolu, podpięciu i trzymaniu volume down(tak jak to było opisane) słyszę w kompie dźwięk jakbym wkładał i wyciągał usb, tak w kółko. Co mam teraz zrobić? I jeszcze raz czy masz jakieś stery pod win7? Bo jakieśtam instalowałem(niby te dobre) ale nigdy nic nie wiadomo…

Jeśli nic a ekranie tel nie ma, a słyszysz tylko dźwięk podłączania i rozłączania USB, to niedobrze:((. Prawdopodobnie płyta główna Twojego urządzenia padła i pozostaje jedynie oddać tel do serwisu. Pewnie wezmą trochę kasy za naprawę, ale może uratują Twój telefon. Nic nie kombinuj i po prostu oddaj to HTC do serwisu - najlepiej firmowego.
Mój brat miał podobną sytuację, lecz po pierwszym flashowaniu telefon działał jakieś 2 tygodnie.