HTC Desire X problem z USB

(Szok98) #1

Witam.Mam pewien problem z podłączaniem telefonu do PC.Mianowicie gdy podłączę komórkę do komputera nic się nie dzieje.Tylko windows media player 11 (którego odinstalowałem) oferuje wymianę danych po czym wyskakuje błąd i nic się nie da zrobić.Próbowałem przesyłać pliki poprzez HTC Sync Manager lecz i to się nie udało.Bardzo mi zależy gdyż telefon jest nowy i nie mam na nim żadnej muzyki.Proszę o szybką pomoc.

(rubin714p) #2

Spróbuj odznaczyć debungowanie .Ja miałem problem z Samsungiem ACE2.Niby Kies pokazywał ze ma byc wlaczone debungowanie ale przy wlaczonym Kies nie wykrywal tel.jak wylaczylem debungowanie jest ok.

(Szok98) #3

Teraz jest jeszcze gorzej.Już wyszukuje telefon lecz gdy chce zaznaczyć opcje transferu plików za pomocą MTP WMP11 (Windows Media Player 11) to wyskakuje błąd że jest źle zainstalowany ten WMP i można skontaktować się z Microsoft żeby coś tam zrobić bla bla bla... Niestety mam piracką wersję Windowsa i nic nie moge zrobić.Próbowałem odinstalować WMP11 ręcznie lecz i to nie pomaga.Szukalem sposobów lecz nic nie znalazłem ;/

(rubin714p) #4

Moze brakuje jakies aktualizacij w systemie na kompie.

(Szok98) #5

Może chodzi o ten WMP11 bo to przez niego nie moge wymieniać plików.Próbowałem usunąć go według tej instrukcji: http://www.chip.pl/artykuly/tips-tricks ... u-na-dobre ale i to nie poskutkowało, nadal mam WMP11 na kompie.Nie mam już do tego sił.

(rubin714p) #6

Ja mam samsunga ace2.Raz pojawił mi sie komunikat na telefonie ze brak czegos w systemie w lapku.A mialem windows xp z service pack2.wiec doinstalowalem sp3 i jest ok.