HTC Desire X problem z USB

Witam.Mam pewien problem z podłączaniem telefonu do PC.Mianowicie gdy podłączę komórkę do komputera nic się nie dzieje.Tylko windows media player 11 (którego odinstalowałem) oferuje wymianę danych po czym wyskakuje błąd i nic się nie da zrobić.Próbowałem przesyłać pliki poprzez HTC Sync Manager lecz i to się nie udało.Bardzo mi zależy gdyż telefon jest nowy i nie mam na nim żadnej muzyki.Proszę o szybką pomoc.

Spróbuj odznaczyć debungowanie .Ja miałem problem z Samsungiem ACE2.Niby Kies pokazywał ze ma byc wlaczone debungowanie ale przy wlaczonym Kies nie wykrywal tel.jak wylaczylem debungowanie jest ok.

Teraz jest jeszcze gorzej.Już wyszukuje telefon lecz gdy chce zaznaczyć opcje transferu plików za pomocą MTP WMP11 (Windows Media Player 11) to wyskakuje błąd że jest źle zainstalowany ten WMP i można skontaktować się z Microsoft żeby coś tam zrobić bla bla bla… Niestety mam piracką wersję Windowsa i nic nie moge zrobić.Próbowałem odinstalować WMP11 ręcznie lecz i to nie pomaga.Szukalem sposobów lecz nic nie znalazłem ;/

Moze brakuje jakies aktualizacij w systemie na kompie.

Może chodzi o ten WMP11 bo to przez niego nie moge wymieniać plików.Próbowałem usunąć go według tej instrukcji: http://www.chip.pl/artykuly/tips-tricks … u-na-dobre ale i to nie poskutkowało, nadal mam WMP11 na kompie.Nie mam już do tego sił.

Ja mam samsunga ace2.Raz pojawił mi sie komunikat na telefonie ze brak czegos w systemie w lapku.A mialem windows xp z service pack2.wiec doinstalowalem sp3 i jest ok.