HTC desire Z vs BB bold 9780, BB bold 9700

(Lukasz Usmial) #1

Chce wybrać jeden z tych 3 telefonow jak w temacie. Głownie pisze sms, rozmowy, internet-wifi, aparat i niby bateria ale i tak zawsze trzymają max 4-3 dni.

proszę o opinie który z tych telefonów byście wybrali??

(Mr Marek6) #2

Blackberry spełni swoją funkcję i w pełni go wykorzystasz tylko z usługą e-mail BB (BIS). W innym przypadku nie ma sensu. Do pisania sms i przeglądania internetu lepszy będzie HTC.

(Lukasz Usmial) #3

Jest tez taki mały minus z tego co widziałem na youtube ze to wysuwanie sie nie wiem jak to nazwać niszczy czy psuje??? coś takiego :

czy

http://www.youtube.com/watch?v=xbyu7JCI ... r_embedded

(skrzek) #4

Żebyś się nie zaskoczył gdy przy takim używaniu telefon wytrzyma max 24h.

(system) #5

Zgodzę się..zauważ że te telefony muszą byc praktycznie non stop połaczone z netem. Blackberrry (BIS) a android to wiadomo...

(Lukasz Usmial) #6

Spokojnie, spokojnie :slight_smile: napisałem tylko czego oczekuje od telefonu, nie że non stop wifi i jazda, sms max 30 dziennie , okolo 5-10 min rozmów dziennie, internetu czy wifi to chwilowo w szkole lub w domu.

(system) #7

Nie wiem jak inni to ja stawiam że w takim trybie Taki HTC Desire Z wytrzyma max 1,5 dnia. Niech ktoś to jeszcze potwierdzi z kolegów..

(skrzek) #8

Teraz doczytuję bardziej - kolega chce brać androida bez pakietu internetowego??? i korzystać tylko po WiFi??? Dla mnie to bez sensu, bo to jakby odciąć mu rękę. Cała przyjemność korzystania z funkcji jakie oferuje android ujawnia się dopiero przy stałym podłączeniu go do neta. (Podobnie jest w BB z tym, że tam jest BIS).

A przy stałym podłączeniu Desire Z do neta to 1,5 dnia to zupełny max. a jak załączysz GPS to lepiej miej ładowarkę przy sobie :wink:

więc jeśli nie chcesz mu dawać pakietu internetowego to może rozważ inne telefony? Takie moje zdanie.

(Lukasz Usmial) #9

Wybaczcie za brak info na temat pakietu, oczywiście te 25 MB lub nawet 100 jak się spodoba będę miał lub po prostu będę płacił za używanie internetu.

A co myślicie o nokia E6?

(system) #10

jeżeli rozważasz coś z Nokii warto by się zastanowić nad E7 :smiley:

(Lukasz Usmial) #11

Żeby już nie przedłużać to chyba wybiorę Nokie E7 bo tez mi ja koledzy poradzili i nawet ciekawa, tyle ze nie ma autofokusa z tego co wiem :frowning: