HTC Desire Z w ogóle się nie włącza

Cześć, w kwietniu tego roku kupiłem telefon HTC Desire Z (znany też jako HTC Vision), pisałem już o nim, bo miałem wcześniej problem, ale teraz pojawił się następny.

Mianowicie mniej więcej dwie godziny temu aktualizowałem aplikacje, jak to robię średnio co kilka dni, kiedy aktualizacje w markecie się pojawią. Podczas jednej aktualizacji zauważyłem, że pasek postępu stanął w miejscu. Telefon przestał reagować na dotyk, przysicki głośniej/ciszej, klawiatura po wysunięciu również się nie podświetliła, tak jak to zwykle się działo.

Ale myślę - spokojnie - i odczekałem kilkanaście minut, może zacznie reagować, tylko chwilowo się zwiesił. Nic jednak nie nastąpiło. Ekran się nie wygasił. Słowem - jak się zawiesił, tak został.

Zdjąłem więc tylną klapkę i wyjąłem baterię, poczekałem chwilę, wyjąłem też kartę pamięci i SIM i włożyłem ponownie. Jednak po naciśnięciu przysicku Power nic sie nie działo. Ekran zupełnie czarny, dioda, która normalnie zapala się również nie świeci. Zrobiłem tak kilka razy, w dużych odstępach czasu.

Podłączyłem więc telefon do ładowarki, chociaż bateria była w ponad połowie naładowana. Ku mojemu zdziwieniu dioda ładowania też się nie zaświeciła… Podejrzewam, że to wina baterii. Tylko nie rozumiem czy mogło bez powodu się coś takiego stać? Mieliście podobny problem?

Pozdrawiam, PiLe

Jak masz baterie nawet już zużytą to ładować powinno i tak.

Problem masz następujący, musisz wgrać nowy soft… Tylko żeby wgrać samemu nowy soft to musi Ci ten telefon coś ruszyć, nawet podczas ładowania…

a nie upadł Ci czasem, bo może coś się rozłączyło…

Nie nie, ani razu i nie upadł. Obchodze sie z nim jak z jajkiem, lubie dbac o cos, co jest drogie, a ten telefon nie jest najtańszy :stuck_out_tongue: Trzymałem go w rekach jak sie aktualizowaly te aplikacje, zawiesilo sie wszystko i już.

Tymczasem znalazlem karte gwarancyjną z paragonem i ide do Playa zobaczyc co mi powiedza. W najgorszym wypadku wezme telefon od żony, stary zastepczy i poczekam 2 tygodnie az oddadza z serwisu…

■■■■■■■ a moglem wziac jakiegos Sony Ericssona, to nie pierwszy problem z tym HTCkiem…

zerknij tu http://forum.android.com.pl/f241/