Htc desire z zawiesza sie


(superbike08) #1

siema

mam już od pół roku htc i dotychczas nie było problemów, ale nagle telefon zaczol się zaiweszać, co jest uciążliwe bo w miarę długo si ę włącza


(stream) #2

Przez pół roku zapewne zainstalowałeś i odinstalowywałeś sporo aplikacji, przez co system się zaśmiecił. Przywróć ustawienia fabryczne i wyczyść pamięć telefonu. Pamiętaj by zrobić kopie najważniejszych danych (tam zaznacz również formatowanie karty pamięci).

  1. Ustawienia > Karta SD i pamięć telefonu > Odinstaluj kartę pamięci > Formatuj kartę pamięci

2.


(somekind) #3

Co tylko potwierdza moją tezę o tym, że Android powstał na bazie Windowsa 95.

Jak mój wspaniały niczym zeszłoroczny banan Desire zaczyna się zawieszać, to wyjmuję z niego kartę pamięci i robię jej checkdiska pod Windowsem, na jakiś czas pomaga.


(superbike08) #4

a, te aplikacje które mam już na telefonie to, co z nimi ??i zachować najważniejsze dane, czyli jakie ?? kontakty czy co ??

i w zakładce karta SD i pamięć telefonu mam wyczyść kartę SD i niżej przywracanie danych fabrycznych, o to chodzi ?? :slight_smile:


(struart) #5

Jak synchronizowałeś kontakty z googlem to kontaktów nie musisz bo po podaniu login i hasła do konta pobierze je z neta.

Czyszczenie do ustawień fabrycznych usunie Ci wszystkie nie domyślne aplikacje telefon będzie czysty jak po wyjęciu z pudełka.


(superbike08) #6

ok, dzięki :slight_smile:

a, bez utraty tych aplikacji ?? bo, niektóre mam płatne :slight_smile:


(somekind) #7

Jak się zalogujesz do marketu, to wszystkie swoje kupione aplikacje będziesz mógł pobrać znowu. Sprawdziłem to osobiście wczoraj. :slight_smile:


(superbike08) #8

a, savey z gier ??