HTC DHD TTS Service 2.3.5 usuwanie - jak?

witam,

nie moge usunac TTS Service 2.3.5 oraz Pico TTS zapisane na tel. nie na SD w HTC DHD z Androidem 2.3.5, rozmiar .apk na tel. wynosi w każdym punkcie 0B i nie da się jej uruchomić, wyłączyć,usunać.

Soft do zarządzania .apk - FileExpert Pro 4.2.6 - zaznaczxam .apk i klikam na usuń i w okienku Androida z usuwaniem aplikacji : Odinstalowanie nieudane przy czym dot. to każdej aplikacji, nie wiem dlaczego, ale nożna usunąć czegokolwiek nie tylko z tel. ale również z SD.

Android 2.3.5.

HTC Sens 3.0

No root.

Oryginal Soft.

A masz roota? Bez tego nie da rady.

Co pisze wyzej - no root !- czyli nie mam, tylko sam czysty system androida bez zadnych modyfikacji, brandingu i develper mod.

Jak to usunac?, z poziomu androida - ustawienia/aplikacje ttsservice -nie da rady, wszystko szare i nie aktywne oraz wszedzie 0B.

W File Expert można sprobowac usunac przez panel moje aplikacje -usun, ale chyba? mozna tez przez dostep do plików androida,

niestety tego nie potrafie jeszcze robić.

Jakieś sposoby na rozwiązanie problemu braku mozliwosci usuwania aplikacji z androida? Da radę root unistaler’em?

Chodzi o coś podobnego do tego: https://play.google.com/store/apps/deta … GUudHRzIl0.

To są aplikacje systemowe, a takich bez roota ODINSTALOWAĆ SIĘ NIE DA. Masz dwa rozwiązania.

  1. Zrobić roota

  2. Pogodzić się z faktem, że te aplikacje będą ci zalegać w systemie.

PS:

Można wiedzieć czemu chcesz te aplikacje usunąć?

  1. Zrobić roota

Jakie koszty sioe za to ponosi i jak to wyglada w praktyce krotko i dlugo terminowej w przypadku dhd and. 2.3.5 ?.

Jak to przebiega krok po kroku i z czym to jest zwiazane - oczywiscie gwarancje trace od razu? a w przypadku awarii tel zostaje sam bo nikt takiego tel . nie ruszy?

  1. Pogodzić się z faktem, że te aplikacje będą ci zalegać w systemie.

Tu masz czesciowa odp. na pytanie. Nie używam, nie chce, uwazam ,ze jak nie jest potrzebne i nie uzywane, nie zgadzam sie by bylo w tel to jest usuniete i nie ma po tym sladu, nie dziala nie szpieguje jest spokoj.

PS. troche inna sprawa - tel.podczas noszenia w kieszeni ( ekran wygaszony, przelaczony w stan czuwania) sam uruchamia rozne aplikacje, funkcje, wlacza wylaczone uslugi, np. kolejne ekrany, ustawienia, uruchamia wylaczona lokalizacje, przegladarke inter. aparat foto, itp.

Zdalne uruchamianie w tel. ?. Czy ( przy “uspionym” tel to troche dziwne bo niby jak, jesli ekran jest wygaszony) konsekwencja noszenia w kieszeni?

Nie chce mi się o tym pisać. Czemu?

http://www.dobreprogramy.pl/kamil_w/Rea … 35713.html

Poszukaj.

Trochę to podchodzi po paranoję. Silnik TTS włącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebny (np. wywołany przez nawigację od Google’a). Piko TTS w zasadzie można usunąć jeśli się go nie używa, ale usunięcie TTS Service może spowodować, że stracisz całkowicie możliwość korzystania z funkcji lektora. Ponadto jeśli jakaś aplikacja będzie próbowała odwołać się do silnika TTS to najprawdopodobniej będzie cały czas ponawiała próbę (zwiększając zużycie baterii) lub nastąpi wymuszone zamknięcie aplikacji. Nie bez powodu niektórych aplikacji użytkownik nie ma prawa ruszyć.

PS: pisz po polsku. “ą”, “ł” i inne litery są po to, by ich używać.

Hmmm … i tyle. Czyli Google i szukamy odpowiedzi. Nie używam, nie potrzebuje, lektora na tel.? a do czego? nie raczej nie.

PS. trochę inna sprawa - tel.podczas noszenia w kieszeni ( ekran wygaszony, przełączony w stan czuwania) sam uruchamia rożne aplikacje, funkcje, włącza wyłączone usługi, np. kolejne ekrany, ustawienia, uruchamia wyłączona lokalizacje, przeglądarkę inter. aparat foto, itp.

Zdalne uruchamianie w tel. ?. Czy ( przy “uśpionym” tel to trochę dziwne bo niby jak, jeśli ekran jest wygaszony) konsekwencja noszenia w kieszeni?

ą, ę - bez jest szybciej i lepiej a że trochę wybrakowane pismo powstaje cóż

Jak już wspomnieli moi przedpiścy, nie skasujesz .apk systemowych bez zrootowania fona; http://www.androidrecenzje.pl/desire-hd … blokowanie tylko po co je kasować, jak mogą się przydać?