HTC Diamond problem z wgrywaniem plików

Witam.

Od niedawna mam problem z moim HTC . Mianowicie kiedy chcem coś wgrać z komputera na telefon występują straszliwe błędy. Nie działąją kontakty i aparat . Za każdym razem kiedy coś wgrywałem nie działał aparat i kontakty. Musiałem resetować cały telefon. Chciałbym się dowiedzieć co robie nie tak lub co jest nie tak z moim telefonem. Dodam że od niedawna występuje taki błąd. Oprogramowanie : Windows Mobile 6.1 PRO. Nigdy nie modyfikowane. Podłączam go przez USB , programem Microsoft ActiveSync.

Masz Diamonda 1 czy 2?

Może spróbuj zainstalować ROM od nowa? Bo po pewnym czasie takie błędy w Windows Mobile to raczej standard…

jasio96 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam Diamonda 1. Słyszałem że jeżeli mam ROM od Orange ,to nie moge wgrać nowego… Czy to prawda ?

Odzwiedź strone pdaclub.pl a wszystkiego się dowiesz , rom można zmienić na inny po wykonaniu odpowiednich “zabiegów” na diamondzie (utrata gwarancji) pozatym wykonując kombinacje reset i głośność minus a następnie głosność plus można przeprowadzić reinstalacje romu znajdującego się w pamięci telefonu czyli tego orginalnego , po takim zabiegu telefon jest całkowcie wyczyszczony ze wszyskich śmieci , a windows mobile jak nowy , jak miałem nowego diamonda i dużo się nim bawiłem to reinstalacje praktycznie wykonywałem co drugi dzień , teraz jak już uzywam tela do tego co jest przeznaczony to od pół roku system jeszcze sie nie sypnął.

Wgrałem nowy ROM. Wszystko już działa. Tyle że nie wiem jak zmienić język na polski. Na screenie było po polsku. Czy ktoś wie jak to zmienić?