HTC Diamond problem z wgrywaniem plików


(96jasio96) #1

Witam.

Od niedawna mam problem z moim HTC . Mianowicie kiedy chcem coś wgrać z komputera na telefon występują straszliwe błędy. Nie działąją kontakty i aparat . Za każdym razem kiedy coś wgrywałem nie działał aparat i kontakty. Musiałem resetować cały telefon. Chciałbym się dowiedzieć co robie nie tak lub co jest nie tak z moim telefonem. Dodam że od niedawna występuje taki błąd. Oprogramowanie : Windows Mobile 6.1 PRO. Nigdy nie modyfikowane. Podłączam go przez USB , programem Microsoft ActiveSync.


(Jacob) #2

Masz Diamonda 1 czy 2?

Może spróbuj zainstalować ROM od nowa? Bo po pewnym czasie takie błędy w Windows Mobile to raczej standard...


#3

jasio96 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(96jasio96) #4

Mam Diamonda 1. Słyszałem że jeżeli mam ROM od Orange ,to nie moge wgrać nowego... Czy to prawda ?


(Zbych ) #5

Odzwiedź strone pdaclub.pl a wszystkiego się dowiesz , rom można zmienić na inny po wykonaniu odpowiednich "zabiegów" na diamondzie (utrata gwarancji) pozatym wykonując kombinacje reset i głośność minus a następnie głosność plus można przeprowadzić reinstalacje romu znajdującego się w pamięci telefonu czyli tego orginalnego , po takim zabiegu telefon jest całkowcie wyczyszczony ze wszyskich śmieci , a windows mobile jak nowy , jak miałem nowego diamonda i dużo się nim bawiłem to reinstalacje praktycznie wykonywałem co drugi dzień , teraz jak już uzywam tela do tego co jest przeznaczony to od pół roku system jeszcze sie nie sypnął.


(96jasio96) #6

Wgrałem nowy ROM. Wszystko już działa. Tyle że nie wiem jak zmienić język na polski. Na screenie było po polsku. Czy ktoś wie jak to zmienić?