HTC Diamond touch - dobry wybór do 1200 zł?

Witam, znalazłem do kupienia nowego Diamond Touch-a za 1200 zł lecz nie jestem w 100% przekonany że jest to telefon dla mnie :slight_smile: Od telefonu (w zasadzie komputera juz :P) oczekuję ładnego dla oka Designu jak i oprogramowania, płynnego działania, GPS-a, WiFi, ekranu dotykowego, i oczywiscie aparatu oraz odtwarzacza mp3/mp4 flimow avi itp. Dużo czytałem o Diamond touch-u i jestem przekonany, że będzie to świetny telefon dla mnie w tym przedziale cenowy, jednak prosiłbym posiadaczy owego modelu bądź osoby zorientowane w tym temacie czy to dobry wybór, czy raczej poradzili by coś innego :slight_smile:

Z góry dziękuje za odpowiedź, i pozdrawiam.

No tego to nie można oczekiwać po windows mobile czy symbianie , ale można się przyzwyczaić do troche wolniejszego działania okienek , pozatym reszta jest ok. no i bateria też nie oczekuj wiele , czasem nawet 2 razy dziennie trzeba ładować , można dokupić większą ale ma ona też większe rozmiary i sprzdawana jest z tylnią obudową co w zasadzie znaczącą pogarsza design tela, fabryczne nowe HTC posiadają ograniczenie głośności (wymogi unijne) ale na stronie HTC jest program odlokowujący te ograniczenia co z kolei przy zbyt głośnym graniu na głośniku skutkuje jego uszkodzeniem , nie odblokowanie głośności natomiast objawia się tym że praktycznie podczas rozmowy nic nie słychać , ogólnie posiadam taki model i ogólne wrażenia pozytywne, wbrew negatywnemu opisowi , wszystko jest do modernizacji i poustawiania i dostosowania tela do własnych upodobań.

W takim razie jak sobie z tym poradzić? Odblokować czy nie ? :slight_smile: DO telefonu jestem już przekonany, mógłbyś mi na emaila wysłać parę podstawowych rzeczy/rad które powinienem wiedzieć/zrobić odrazu po przyjściu tego cudeńka :))

Totalne bzdury. Ja posiadam htc touch hd, czyli wyższy model i jakoś mi się nie zacina. Jak ktoś mu nawali 20 programów, a potem będzie chciał jeszcze coś szybko robić to niech się nie dziwi, że się zawiesza. Z takim telefonem trzeba wiedzieć jak się obchodzić. Co do baterii, to chyba masz jakiś wadliwy model, albo tylko się naczytałeś w internecie za dużo. Mi przy włączonym wifi wytrzymuje do 5 dni. I tak jestem pełen podziwu dla tego telefonu. Polecam tego htc. Jedno do czego się zgodzę to to, że przy rozmowie w słuchawce prawie nic nie słychać, ale tryb głośnomówiący rozwiązuje sprawę. :lol:

A czy ja napisałem o wieszaniu się telefonu , miałem na myśli jedynie wolniejsze działanie niż telefonu bezsytemowego , pozatym piszemy o diamodzie a ten model ma bardzo małą pojemnościowo baterie jak na swoje zapotrzebowanie (niecałe 1000mah) , telefon podczas rozmowy zużywa 160mah -240mah na godzine więc nie pisz głupot że powinien wytrzymać 5 dni , nawet nie używany w stanie czówania diamond nie wytrzymuje 5 dni , a do poprawy/odblokowania głośnosci służy patch dostępny na stronie domowej HTC. Wgrywamy patcha i nie uruchamiamy muzyki na full , lub używamy słuchawek co powoduje odłaczenie głośnika wewnętrznego , podczas normalnej rozmowy nie ma co się bać że głośnik się uszkodzi , jedynie może to nastąpić w opcji głośnomówiącej , słuchania muzy przez głośnik wewnetrzny na full.

Koniecznie musi być nowy? Jeśli zgadzasz się na to, że jest to prawie nowy telefon (tak wynika z opisu), to lepiej bierz Touch Pro - technicznie to Diamond z dołączoną klawiaturą. :slight_smile:

http://www.allegro.pl/item746520479_htc … ealny.html

To strach ile działa Toshiba TG01 - 100 mAh i procesor 1 GHz. :stuck_out_tongue:

Jednak funkcje z powodzeniem rekompensują to.