HTC HERO v Iphone 3GS króry i dlaczego

Back to topic…

Ja bym jednak wybrał na moim miejscu HTC, bo mam iPoda Touch i te Aplikacje faktycznie szybko się nudzą, mam 7 stron ale nie mam co robić.

iPhone jako telefon do dzwonienia to im niezbyt wyszedł, multimedia takie sobie, wygląd co prawda elegancki ale się okropnie rysuje. iPhone jest co prawda bardzo popularny, ale trzeba przyznać ze ma swoje wady. Chociażby upgrade softu z 2.x.x na 3.x.x… oczywiście płatne.

Mnie iPhone nie kreci, wybór należy do Ciebie.

PS: Sam mam wybór iPhone 3GS i kilka HTC, i iPhone na pewno nie wezmę :wink:

dla ipodów tak, dla iphone za free :wink: 7 stron? to wywal nudne i wgraj nowe 7 stron, najlepiej nie tylko te za free bo one naprawdę są nudne :wink:

No coz padlo na HTC Hero… mam juz go kilka dni i nie nazekam… Zeczywiscie aplikacji nie ma az tylu ale HTC dopiero podbija rynek… Dajcie troche czasu i bedzie lepszy od Iphona, przynajmniej mam taka mala nadzieja :slight_smile:

Pozdrawiam Serdecznie

HTC na rynku jest z 3 razy dłużej niż iPhone albo i dłużej :stuck_out_tongue: a windows mobile jest od 2000 roku i przez te 10 lat nie ma tylu aplikacji co na iPhone który premierę miał w 2008 roku :wink: ciężko będzie HTC dogonić Apple…

No dobra ale nadal uwazam ze HTC jest lepszy od Iphone ;]

a miałeś HTC i iPhone? bo ja tak i stwierdzam że iPhone jest lepszy :stuck_out_tongue: (miałem 2 HTC żeby nie było, wcześniej miałem też PDA)

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

porównaj sam co chcesz :wink:

takie porównywarki to se można wsadzić… do 2 tych samych systemów można coś porównywać ale jak są 2 różne to nie ma co…

to sobie wsadź tam gdzie to chcesz to nie jest link bezpośrednio do Ciebie tylko do autora tematu w celu porównania sobie modeli telefonów pod względem funkcjonalnym więc ja nikogo nie prosiłem o opinie na temat tego więc się nie wpi… :slight_smile: a opinie zachowaj dla siebie

jedyny sposób porównania dobry, to pobawienie się tymi fonami, parametry się na nic zdadzą, niby n95 ma lepsze parametry niż iPhone a co jest lepsze to chyba wiadomo… no i z parametrów nie dowie się, że taka n95 ma luzy na sliderze, że zaraz się wykolei, nie jest napisane czy ma dobre fotki, nie pisze jak jest szybki itd.

DziosZu , jesteś na granicy jeśli idzie o wysławianie się do innego użytkownika. Pohamuj się.

Jesli nie ma dostępu do tych telefonów w sposób namacalny to chyba to jest dobrym rozwiązaniem można tez poczytać komentarze pooglądać na youtube prezentacje itd. itp. ale tu nie ma co sie sprzeczać pozdrawiam i życze udanego wyboru :slight_smile: