HTC Magic - co o nim myślicie?

W “gołym” na pewno. A jailbreak nie jest opłacalny, gdyż traci się gwarancję…

To raczej nie argument bo wystarczy przywrócić soft do stanu fabrycznego i gwarancję mam z powrotem…

Nie zawsze jest to możliwe :stuck_out_tongue:

A teraz na serio - Jeżeli już zdecydujesz się wydać 3 tyś na telefon, to możesz pomyśleć nad HTC HD2…

Nie pleć bzdur. Absolutnie zawsze można odtworzyć iPhone w iTunes i usunąć JB zyskując gwaracje.

Jest to zawsze możliwe!

Nie zawsze… niestety…

Bo uwierz mi, że jeśli zablokujesz IPHONE (co może się stać właśnie po instalacji tego typu dziadostwa), nowego softu nie wgrasz, bo starego nie da się usunąć…

Wtedy można się ręcznie bawić w naprawianie, ale czy jest sens skoro w innych smartfonach możesz instalować co tylko chcesz?

bawiłem się w psucie iPhone i naprawianie i jakoś udawało mi się… doprowadziłem go do tego stanu co jest napis iTunes i strzałka i nic nie można było zrobić ale od czego są tutoriale na YT? :slight_smile:

-zrobienie JB to kwestia minut

-dlatego są one w cydii

-na WM jest ale co z tego? ja na M5000 (520mhz i 64mb ram) nie mogłem oglądać filmików przez YT, sevenload itd. bo tak klatkowało… i na operze i na skyfire

-nie trzeba, w repo xsellize czy jakoś tak masz za free lepszą aplikację do aparatu (robi 6 fotek pod rząd i wybiera najmniej rozmazane)

-iTunes to akurat zaleta, zwłaszcza dla ludzi używających maków, używasz do muzyki i od razu synchronizujesz z iPhone… a z resztą są inne sposoby na obejście iTunes (ale po co?)

to w iPhone masz ograniczenia? ja miałem ponad 100 aplikacji na iPhone i chodził tak samo jak bez nich, na WM po 10 aplikacjach już było wolniej

kup iPhone to zobaczysz “potęgę” Apple :wink: ja przez iPhone kupiłem iMac-a :smiley: produkty Apple uzależniają :slight_smile:

No właśnie widzę - że Iphone nie da się neutralizować… albo jesteś jego fanem albo jesteś jego wrogiem. Inaczej się nie da. Ja chyba należę do tych drugich i chyba dlatego kupię jakiś inny smarftonik…

Nie mam zamiaru ci wierzyć. Mam iPhone i zrobiłem z niego cegłę. Nie włączał się i nie reagował na kompletnie nic.

Co zrobiłem? Wystarczy poprzyciskać odpowiednią sekwencję klawiszy, iPhone uruchomi się w trybie awaryjnym i wtedy można z niego usunąć stare oprogramowanie i wgrać nowe.

Działa to zawsze. Tak jak bios w kompie.

Na przyszłość radze się nie wymądrzać, jak się nie wie. Wprowadzasz innych w błąd.

Dlaczego ja mam Ci wierzyć. Z tego co widzę to nie potrafisz zrozumieć, że twój świetny telefon ma też wady i naprawdę można go nie posiadać. Przestań namawiać mnie do tego telefonu. Nie kupię go, bo naprawdę mi się nie podoba. Ty za to ciągle męczysz ludzi pokazując jaki to ten twój Iphone jest cudowny…

Dużo ich tam w Iphone masz - aż 2:)

To dowodzi, jak proste jest powołanie iPhone do życia gdy padnie.

Tylko wystarczy poprzyciskać 2 klawisze i już działa.

No ale jak widać nie każdy o tym wie.

Ostatnie dwa posty mr.evil-a i kubus94 poleciały do kosza jako OT-y.

Dyskusje prywatne proszę prowadzić na PW.

Edit :

Usunąłem pozostałe OT-y.

Do kubus94 i klopas - wzajemne dyskusje proszę toczyć na PW.

Przypomnę tytuł tematu - “HTC Magic - co o nim myślicie”. Nie widzę tu nawiązania do fantasy i trole sobie odpuśćcie.