Htc Mozart opinie, kupno

Witam.

Przymierzam się do kupna telefonu HTC Mozart. I tu mam pytanie czy cena 500 zł to rozsądna cena za ten telefon? 500 zł to maksymalnie ile mogę dać za telefon. Długo rozglądałem się za czymś z androidem ale tam w grę wchodziły htc wildfire s lub samsung ace. Z jakieś 3 lata temu kupiłem avile (wiem że to całkiem inny telefon bez systemu) ale sprzedałem go po tygodniu gdyż nie mogłem się przyzwyczaić do dotykowego. Teraz robię drugie podejście, ale chce kupić już coś z systemem i tu mozart ma windows phone 7. Może nie ma tak dużo aplikacji jak android ale czytałem, że jest bardziej stabilny a z czasem i na niego aplikacji przybędzie. Jaka jest wasza opinia o tym tel lub systemie i czy warto dać 500 zł (prawie nówka).

Przeznaczenie telefonu:

zdjęcia: bardzo rzadko

internet: często

smsy: ok. 300 miesięcznie

rozmowy: rzadko

muzyka: bez znaczenia- rzadko słucham

gry: od czasu do czasu dla zabicia nudy

office i mail: często

Na pewno WP ma zerowe możliwości personalizacji, wgrywanie plików tylko przez zune, brak slotów na SD czy karty tylko mikro sim - to takie drobne acz drażniące wady.

Jeśli może być Android to poszukaj sobie Huawei Ascend G300, nowiutki model, dobrze wyposażony i widziałem już go na Allegro za 480zł :slight_smile:

Na pewno plusem Androida jest dostosowanie klawiatury do twoich preferencji, w WP raczej takie coś nie istnieje.

Moim zdaniem WP to bardzo dobry system, ale po ostatnich informacjach, że sporo modeli nie otrzyma aktualizacji do WP8 znacznie stracił na swojej atrakcyjności.

brak kart czy wgrywanie przez zune też mi nie przeszkadza. Zresztą minimum 8 GB to wystarczająco. A o co chodzi z tym dostosowaniem klawiatury do swoich preferencji?

Akurat Mozart ma karty normalne, nie MicroSIM. MicroSIM to w Nokiach.

Używam od ponad 1,5 roku Mozarta - jeśli akceptujesz wady WP7 to jest to naprawdę genialny system. Sam telefon jest bardzo wygodny, dobrze się trzyma w dłoni, jest dobrze wykonany. Aparat ma słabowity jak wszystkie HTC.

Oznacza to, że możesz dograć sobie inną klawiaturę, wedle uznania. A klawiatur w google play jest mnóstwo.

Z którego palca to wyssałeś? Zaszufladkowana opinia, autor tematu nie musi się nią opierać przy wyborze telefonu HTC.