Htc mozart vs lg swift 7

Witajcie. Przymierzam się do kupna, któregoś z wymienionych smartfonów na WM7. Jednakże wybór nie jest łatwy dlatego proszę Was o poradę. Najbardziej pomogą Ci, którzy mieli do czynienia z tymi słuchawkami :slight_smile:

Po pierwsze: Windows PHONE a nie Windows Mobile…

Po drugie: HTC Mozart ma lepszą obudowę, aparat jak przystało na HTC… beznadziejny. systemowo i większość hardware jest taka sama więc ja bym wybrał zdecydowanie HTC Mozart.

Swift ma fizyczne klawisze, a Mozart ma dotykowe, którym czasami zdarzyło się nie zadziałać (zaczęły reagować dopiero po zablokowaniu i odblokowaniu ekranu). Dodatkowo, z tego co pamiętam to Swift standardowo ma 16 GB pamięci, a Mozart w najpopularniejszej wersji tylko 8 GB. Ale Mozart ma lepszą obudowę i lepiej wygląda, według mnie.

To nie są słuchawki, tylko telefony :smiley:

Ja ten sam problem miałem w HTC Hero. Wystarczy podgrzać górną część ekranu i przycisnąć telefon książką (najlepiej encyklopedią). Ty pewnie masz gwarancje także możesz oddać i Ci wymienia cały dotyk.

Bierz Mozarta i się nie zastanawiaj. A może coś z Androidem? Bardzo fajny system.

Pozdrawiam

Ale HERO jest krzywy :smiley: spłaszczasz ten telefon :D:D :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol:

@Nemhein

Mam dokładnie ten sam problem. Jako ciekawostkę podam, że problem (przynajmniej w moim przypadku) zaczął się objawiać po aktualizacji Mango, a mam Mozarta od czasów poprzedzających aktualizacje NoDo. :slight_smile:

Wracając do tematu.

Wybór jest ciężki, bo oba telefony są świetne. Jednakowoż zdecydowałbym się na HTC Mozart, głównie ze względu na aluminiową obudowę. Trzymając go w ręku czujesz, że to solidna konstrukcja. :wink: Warto wspomnieć również o dobrej jakości dźwięku, o ile mi wiadomo lepszej niż w Swifcie co jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem.

Mam wrażenie, że u mnie też się problem zaczął pojawiać po Mango. A też mam telefon na długo przed NoDo. Wczoraj jednak zarówno ekran i przyciski przestały reagować całkowicie aż wyjąłem baterię i uruchomiłem ponownie, to dopiero straszne się zrobiło :slight_smile:

Nie wiem o co Ci chodzi? Hero to świetny telefon. Kształt jest jaki jest ale to w ogóle nie przeszkadza w ręcz przeciwnie, przy użyciu trackbala i przekręceniu telefonu na bok przeglądanie stron internetowych jest dużo wygodniejsze niż w zwykłym telefonie bez trackbala.

Sprzedam

http://tablica.pl/oferta/htc-hero-okazj … ly%5D=true