HTC One M9 Prime Camera Edition

Kiedy HTC One M9 Prime Camera Edition otrzyma aktualizacje do Androida 7?? Mam model z sieci Play kupiony w komisie nie używany. Szukam w Google, ale tu tylko o wersji One M9 piszą. Może jakieś info gdzieś jest? Kiepski jestem z angielskiego więc jak można prosze o przetłumaczenie tego co trzeba (fragmentu) jeśli nie będzie informacji po polsku :slight_smile: Z góry dziekuje.

1 polubienie

Ciężko powiedzieć. Zazwyczaj modele brandowane przez operatorów update’y dostają póżniej, a nawet wcale:(. Jeśli na Twój model wyjdzie Android 7, to zawsze możesz wgrać ROM niebrandowany - przynajmniej pozbędziesz się aplikacji preinstalowanych przez Play’a,

Tyle, że PLAY nie blokuje odinstalowania swoich aplikacji w Androidzie. Wszystkie odinstalowałem. Gdzie można znaleźć info o nie brendowanej wersji do tego modelu najnowszej wersji androida i jak ją wgrac?? :slight_smile: DLA LAIKA poprosze :wink:

Tutaj wszystko masz, co związane z M9 http://forum.android.com.pl/forum/1491-htc-one-m9/

M9, a M9 Prime Camera edition to dwa rózne smartfony w środku więc to jest o M9, który jest na Snapdragonie, a mój Prime Camera to inny sprzęt.

Nie pisz, że się nie znam bo może specyfikacji w najdrobniejszych szczegółach nie znam, ale M9 to nie M9 Prime Camera!!

Nie czyta się wszystko co ludzie napiszą, a nie tylko M9. :stuck_out_tongue:

No nie piszę, że się nie znasz, bo wiem, że się znasz. Na forum Androida, tak czy inaczej, nie znalazłem działu, przeznaczonego dla M9 PCE :wink:

Może sobie wy Googluj specyfikacje One M9 i One M9 PCE to zobaczysz, że raczej ROM do One M9 nie będzie pasował no chyba, że to uniwersalne i działą na każdym smartfonie :stuck_out_tongue:

W Polsce M9 OCE miał tylko PLAY, w sklepach nie znalazłem, żeby był bynajmiej Google milczy an ten temat o Polsce :wink:

Jak to w Polsce, dziwisz się? :wink: Mam tą świadomość, że są to dwa, różne smartfony. Rom z pewnością od zwykłej M9 nie będzie pasował, nie ma co też sprawdzać, bo telefon można uszkodzić.
Wracając do tematu, poczekaj jeszcze z tydzień, dwa i zobaczysz, czy będzie aktualizacja Androida, czy też nie.
Internety milczą, czy PCE dostanie Androida 7. Można jedynie wywnioskować, że dostanie za jakiś czas, skoro zwykła M9 dostała aktualizacje, to dlaczego PCE miałaby nie dostać.

Też tak myślę i mam nadzieję, że dostanioe bo wkońcu nie wiele różni się ogólnie od zwykłego M9. Narazie jakas aktualizacja po odpaleniuz komisu nie ruszanego właśnie z Play była, ale to jakieś nie cale 570NV i dalej 6.0 :slight_smile: Mam nadzieję, że HTC i Play tego nie oleją. ROM Play-a ma aplikacje playowe, ale wszystkie je można odinstalować ręcznie bez najmniejszych problemó, nie tak jak z T-Mobile czy Orange, że są na równi traktowane jak np aplikacje Googlowe i są twardo zintegrowane z systemem czy jak się to fachowo mówi.