HTC One S czy Xperia L?

Witam, zastanawiam się nad kupnem smartfona do max 750 zł. Znalazłem dwa telefony, HTC One S i Xperie L, nie wiem, który wybrać. Oba telefony nie różnią się znacząco, HTC ma lepszy procek ale Xperia też ma wiele zalet. Telefonu będę głównie używał do przeglądania internetu, może zainstaluje jedną,dwie gry dla zabicia nudy. Zależy mi też na dobrym aparacie, a z tego co wyczytałem to HTC nie ma zooma. Może ktoś posiada, któryś z wmienionych telefonów i mógłby się podzielić opinią, a może polecacie coś innego w tej cenie.

http://versus.com/pl/htc-one-s-vs-sony-xperia-l

Ziomuś, widziałem wszystkie porównania, a teraz jeszcze zauważyłem,że jeżeli dobrze rozumiem to Lumia nie ma flasha, hcyba ze sie myle. Sprawdzałem dziś ceny i Lumi nie kupie za 700 nowej, nie chce kupować używanych telefonow. Tak na marginesie to będzie mój pierwszy smartfon więc raczej nie mam dużych wymagań i nie będę czuł różnicy w szczegółach. Nie wiem, nie chce wydać kasy a potem żałować, kurna nie wiem, chce mieć tel do sprawnego przeglądania internetu z w miarę dobrym aparatem, radiem i z możliwością zainstalowania jakiejś gierki dla funu.

Jeżeli nie zamierzasz bawić się z telefonem to HTC będzie lepszym wyborem. Sense jest po prostu fajniejszy od oprogramowania Sony.

Z tych 2 zdecydowanie Htc :slight_smile: Przyjemniejszy soft.

Powiększył mi się budżet do 1000 zł. W tej cenie mam dylemat między Xpierią SP a Lumią 920. Nie wiem, który  wybrać, a może polecacie jakiś inny model.

Xperia L