Htc one v htc one M8 /2014 / lub inny dobry, proszę o poradę

Witam, chciałbym prosić o radę. 

 

Zdecydowałem się na tą firmę i któryś z tych telefonów, model na ten rok będzie za parę dni, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy chce mi się czekać. Jest dużo droższy od zeszłorocznego, wiadomo - nowość, jest to też inny rodzaj metalu / aluminium - które mi się nie za bardzo podoba, jest sporo cięższy i trochę większy -  to dla mnie minusy. 

 

Są również plusy, jak choćby 2 karty sim oraz można dodać własną kartę pamięci. 

 

Jak widzicie to dla mnie więcej minusów, niż plusów, ale może ktoś mnie przekona jakimś sensownym argumentem lub po prostu powie co on o tym myśli.

Będę wdzięczny za sensowne uwagi. 

 

Pozdrawiam.

W internecie wielkie litery oznaczają krzyk, dlatego też proszę, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać odpowiedniej korekty.
          

Najnowszy nazywa się HTC One m8 więc radze poprawić temat , a jak dla mnie Htc One jest wystarczający , ma bardzo dobrą obudowę i mocny ekran. Znajomemu raz wypadł z ręki na wysokości pępka i nic się nie stało , nawet się nie porysował . A jeśli chodzi o wnętrze to ma jedno z lepszych. Szczerze polecam ubiegło rocznego One’a :slight_smile:

W sumie dziwne porównanie, bo to jednak mocno różniące się sprzęty. 

Tak, nowy One będzie bardzo drogi zaraz jak się pojawi… ale są inne sprzęty, sporo tańsze, które wypadają lepiej. Oczywiście wiem, jak nazywa się temat, więc nie proponuję żadnego konkretnego rozwiązania.

lukasamd, napisze do Ciebie na pw, ale inne propozycje są mile widziane, skoro lepsze…