HTC Sensation vs. iPhone 4

A więc moje pytanie brzmi:

Który telefon? HTC Sensation, HTC Sensation XL czy iPhone 4 ? Słyszałam że iPhone 4 ma dużo wad, często są problemy z oprogramowaniem i wgl.

Który waszym zdaniem jest lepszy ? :slight_smile:

HTC Sensation XL

Wyciągnij sensowne i rzeczowe dane z tego tematu.- wady i zalety iPhone 4.

Oba HTC Sensation są dość porównywalne na papierze z SGA, ale jakby się dobrze przyjrzeć to są nieco lepsze. Na pewno jakość wykonania HTC jest lepsza od Samsunga. Niestety nie wiem jak będzie ze softem, 4.0 na pewno wyszedł, ale 4.1 i 4.2 nie wiem czy jest/będzie.

Nie ma sensu żeby tego co wyżej powtarzać, pytaj konkretnie co Cię interesuje a czego tam nie ma.

Podstawowa i zdecydowanie widoczna różnica między Sensation (XL) a SGA i iPhone to ekran. od 4.7 do 3.5". Co tobie najbardziej odpowiada - poręczność, czy tabletowy rozmiar telefonu, nie wchodzący do kieszonki?

Gdzie to słyszałeś i jakie to problemy i inne “w ogóle”?

Jeśli jest problem ze softem to zwykle w urządzeniach z Andkiem (ogólnie, nie patrząc na markę), gdzie producent olewa klientów i po roku przestaje aktualizować, czasem ostatnia wersja jest tak tragiczna że nie da się na niej pracować. Podczas gdy Apple do dziś wydaje aktualizacje systemu do najnowszych wersji dla telefonu z 2009 roku.

Dodane mniej niż minutę temu

Huraaa kupujmy wszyscy HTC Sensation XL :wink:

Tylko dlaczego ten telefon jest taki drogi ??? :stuck_out_tongue:

Albo kupisz 3x telefon po 1000zł albo raz za 2000zł.

Tanie rzeczy są dla bogatych, jak kogoś stać na słabe zakupy to niech kupuje;-)

mam kumpla, który kupił samsunga galaxy za prawie 2 tyś zł w MM, poszedł na imprezę i rano obudził się bez telefonu :stuck_out_tongue: ale na przykład nie ma sensu przepłacać za samo logo…

Za samo logo nie przepłacasz. Płacisz też za inne materiały potrzebne do produkcji (obudowa), inny OS, inny wyświetlacz itd…

Tak sobie to tłumacz. I to plastik i to plastik, czasem wykończony metalową ramką, albo klapką baterii - co dla mnie jest debilizmem. Fakt, faktem, że plastik może być tylko lepszej jakości, reszta to marketing, logo i chińszczyzna ewentualnie “wyprodukowano w Korei za pomocą chińskich rąk” :wink:

Niestety dziś nie ma nawet dobrych złodziei, miałby jakiegoś myPhone czy Noklę za 80 zł i też by go stracił;-)

Pomijając trochę wszelkie plusy i minusy obu telefonów, to mnie się jedno sformułowanie spodobało.

a jak z wytrzymałością obudowy w iPhone 4 ? (pęknięcia ekranu, obudowy)?

Na YT możesz zobaczyć crashtesty telefonów, ja bym nimi jednak nie rzucał, widziałem takie iphona który spadł na glebę i ładną pajęczynę miał na wyświetlaczu