HTC Senstation XE i CM12.1 problemy z uruchomieniem

Witam serdecznie.

Myślałem, że poradzę sobie sam, już raz wgrywałem nowy rom i poszło całkiem sprawnie. Teraz problem jest nieco bardziej złożony…

Mianowicie, postanowiłem zaktualizować dotychczasowego Androida 4.1.1 do najnowszej testowej wersji 5.1.1, wszystko wg tematu z XDA i polskiego forum Androida. Wszystko niemalże udało się, wczoraj rom wgrał się na raty, zacząłem od 4.4.4 aby go zaktualizować do 5.1.1, wystarczyło tylko zainstalować na KK Lollipopa uprzednio robiąc wipe’a na cache i dalvik cache. System zareagował w sumie sam, bo z 4.4.4 sam pobrał sobie update do 5.1.1. Działałoby wszystko ok, gdyby nie to, że posypał się Trebuchet (Launcher CM) i pojawił sie uporczywy problem z wyświetlaniem paska wyszukiwania Google (był widoczny w połowie). Próbowałem przeinstalować (niejednokrotnie) cały rom ale mimo chęci muszę wracać na JB (Restore z Recovery).

Teraz zaś po wgraniu KK i Lollipopa telefon zresetował się i włączył na logo Cyanogenmod wraz z kręcącą się wokoło logo strzałką - nic się nie ładuje. 

Chciałem zostać na KK ale nie mogę zaimportować kontaktów z SIM. 

Będących w posiadaniu wiedzy większej niż ja proszę o pomoc, będę wdzięczny :wink:

 

Restore, w sensie wracasz do kopii poprzedniego romu czy do stocka? Jak opcja z cutom romem, to zainstaluj stocka i dopiero po instalacji najnowszej wersji stockowego softu, zainstaluj CM. Z jakiego recovery korzystasz?

Temat do zamknięcia. Tylu odpowiedzi to ja daaawno nie widziałem.

Pozdrawiam.

Prosisz o pomoc, a skoro nikt nie potrafi jej udzielić to się obrażasz? :smiley:

Sprawa nieaktualna Kolego więc nie widzę sensu robienia OT.

 

Pozdrawiam.