HTC Touch Diamond czy Samsung Omia?

Mam mały problem z wyborem telefonu :frowning:

Za parę dni ma do mnie zadzwonić konsultant z Orange i mam mu już powiedzieć na co się zdecydowałem (abonament telefon itd)

No i mam problem, najbardziej mi zależy chyba na jakości odtwarzania mp3 i żeby głośno grało i była dobra jakość tego dźwięku, zaraz potem na aparacie (obecny w k750i 2mpx to nawet wystarcza więc nie mam wielkich wymagań) Zależy mi też na symbianie lub windows mobile żeby telefon miał wielkie możliwości, żeby miał w miarę duży i dobrej jakości wyświetlacz. żeby też miał trochę bajerów jak np. iphone jak się go obróci to obraz się sam dostosowuje do położenia telefonu, albo pionowo albo poziomo, aby nie był to telefon dla sztywnego biznesmenka w którym nie ma żadnych bajerów żeby się móc trochę pobawić telefonem.

I zastanawiam się między:

Samsung omia

HTC Touch Diamond.

Oba telefony mogę mieć za baaardzo niską cenę (aż sam się zdziwiłem) także na cenę nie patrze nawet.

W samsungu ponoć jest strasznie mała rozdzielczość wyświetlacza i też słabo reaguje na dotyk.

HTC jedynie może odpychać tym że ma tylko 3.2mpx, nie wiem jakiej jakości zdjęcia wychodzą, dlatego jakby ktoś mógł wkleić ORYGINALNE zdjęcie z HTC bez żadnych przeróbek to bym był wdzięczny.

Piszcie wasze opinie, co Wy byście wybrali?

nie wiesz jakie fotki ma omnia 8)

powiem ci jedno… są straszne… :wink:

HTC wygrywa lecz zastanów się nad HTC TyTn 2… tytn 2 to brzydsza wersja Diamonda z dodanym QWERTY :stuck_out_tongue:

bo różnic innych raczej nie ma :slight_smile: (tytn 2 ma bardziej kompatybilną rozdziałkę tylko ze mniejszą :confused: )

no i że do TyTn 2 wsadzisz karty SDHC a w diamondzie masz tylko 4gb wbudowane bez możliwości rozbudowy :wink:

Witam , jeżeli interesują Cię “telefony” tej klasy to HTC jest najlepszym wyborem . Sam zachorowałem na Touch Diamonda ale gdy pojawił się Touch HD dostałem jeszcze wyższej gorączki . Niestety cena leczy , poczekam aż spadnie , tak do 1,5k . Pozdrawiam .

Właśnie jak teraz na telepolis czytałem recenzję i były zdjęcia z omia to zdjęcia były rewelacyjne, ten sam poziom co Nokia n96.

A te 4GB pamięci w HTC mi wystarczy, nie potrzebuje kart pamięci, 4GB to nawet pewnie nie wykorzystam :stuck_out_tongue:

Nadal nie wiem, wydaje się że Samsung ma więcej tych “wodotrysków” niż HTC Touch Diamond, w dodatku podobno ma lepszy głośnik i zdjęcia już na pewno robi lepsze. :?

przesada…

nawet są gorsze niż k850 :wink:

iPhone wygrywa z Omnią… HTC Diamond wygrywa z iPhone… wniosek nasuwa się sam :smiley:

Temat nie aktualny, wziąłem HTC Touch Diamond, w następnym tygodniu dojdzie telefon kurierem.