HTC Touch Diamond- jaka wasza opinia

Witajcie,

W styczniu konczy mi sie kontrakt i czas na zmiane telefonu. Aktualnie mam Nokie N95 8gb ale musze ja oddac mamie a sam planuje wziasc HTC Touch Diamond?

Co sadzicie o tym telefonie i czy sie wogogle oplaca?

Pozdrawiam

** Chodzi mi o telefon z systemem Windows Mobile **

Mim zadaniem bardzo fajny telefon :slight_smile:

Też się interesowałem tym telefonem i dużo opinie czytałem, WM bardzo dobrze działa, gdy ma się za dużo bajerów włączonych bateria wystarcza tylko na 1 dzień… a jak się wyłączy wodotryski to spokojnie 3-4 dni.

Moim zdanie trochę za mały LCD ma…

SAm się zastanawiam nad kupnem HTC tylko HD :smiley: :smiley: , moim zdaniem najlepszy telefon na całej planiecieeee :D:D:D

ma lepszy wyświetlacz OLED a nie LCD, OLED lepiej odzwierciedla kolory czarny jest czarny jak węgiel, a nie fioletowy przy innym kocie padania :), oraz większą rozdzielczość wyświetlacza, bd, się przegląda strony bez konieczności przybliżania stron

Może lepiej dozbierać kasy i kupić HTC HD?? albo poczekać aż ceny zaczną topnieć?, właśnie firma HTC nie chętnie obniża ceny na telefony niestety…

Niewiem zobaczymy, jeszcze jest troche czasu. A ten HTC Touch Diamond to i tak na kontrakcie w Orange UK, wiec nie odemnie zalezy i watpie ze bede mial wogole mozliwosc wydobycia wersji HD

Pozdrawiam

dzieki za informacje