HTC Touch Diamond vs Nokia E66


(Fedaykin86) #1

Tak jak w temacie mam do wyboru jeden z tych telefonów i ciężko mi się zdecydować HTC nigdy nie miałem w ręce natomiast różnych modeli Nokii używam prawie od zawsze i jak do tej pory się sprawdzały jednak HTC kusi:> Telefon służy mi głównie do pisania sms'ów i robienia różnego rodzaju notatek

Więc który model bardziej polecacie i który się wg. was bardziej sprawdzi w tego typu zastosowaniu? :?:


(Pawbrotm) #2

HTC jest ładnym telefonem, ma WM 6.1, dotykowy ekran (tego Nokie raczej nie mają). Ja brałbym HTC.


(Mobile) #3

Ja mam HTC Wizarda i Nokie E66 ... Bierz HTC.


(Mat0160) #4

To zależy czy jesteś osobą szukającą w telefonie dotykowych ekranów, WM (ale to przydatna rzecz :wink: )

Brałbym nokie skoro sie nimi interesujesz, bo HTC to WM i bym sie może niepołapał :stuck_out_tongue: Raz widziałem na oczy WM :slight_smile:

@pablo, są nokie z dotykowym 5800 np.


(system) #5

Nokia E66 to bardzo fajny telefon. Nie rozumiem, dlaczego jak się porównuje jakiś "zwykły" telefon z "dotykowym", to wszyscy wskazują na ten drugi. Pod względem wytrzymałości baterii Nokia bije HTC na głowę. Dodatkowo ma bardziej czuły GPS (bez problemu odbiera sygnał z satelitów nawet w niezbyt wysokich budynkach). Posiada świetną klawiaturę numeryczną (idealna do pisania). Symbian sprawuje się bardzo dobrze. Jest dużo aplikacji które można sobie z mniejszym lub większym trudem wgrać.

Sam się zastanawiałem nad kupnem jednego i drugiego modelu i po zabawie z HTC diamond, który mnie niesamowicie zawiódł... wybrałem Nokię i nie żałuję. HTC ma niesamowicie kiepski głośnik (strasznie cichy), słabą baterię, wiesza się, dodatkowo okazuje się niesamowicie skomplikowanym telefonem w przypadku wykonywania, wydawać by się mogło, bardzo prostych operacji, jak np. zapisanie załącznika z maila w pamięci (porażka).


(klopas) #6

6708 i 7710 też mają dotyk i to też nokie :stuck_out_tongue: ale dobra :wink:

E66 to ładniej wykonana N95 bez 5MPx... różnic innych raczej nie ma :wink:

E66 jest dobrym telefonem i przebija Diamonda... TyTn 2 raczej nie przebije, są na równo :wink: