Htc tought diamond Jak zablokowac klawiature :P

Witam mam nowy htc tought diamond i nie wiem jak zablokowac klawiature :stuck_out_tongue: wie ktoś jak ??

I jeszcze jak by mi ktośpowiedział gdzie znaleśc instrukcje w jęzuku polskim do niego

Hmm… gdzie może być ta instrukcja… pomyślmy może ?na płycie? dołączonej do telefonu albo na ?stronie producenta? Myślenie naprawdę nie boli ! Poza tym jak by chciało włożyć w to chodź trochę wysiłku (a nie czekać na gotowe) to poszukał byś w Google. Gwarantuje że nie zajęło by ci to więcej niż 5 - 10 min (przy założeniu że jesteś pełno sprytny).

Co do klawiatury to poszukaj w telefonie (w ogóle wchodziłeś w zakładkę Settings??) aby sprawdzić w instrukcji. Pomijam już to że jakby cię to interesowało to poczytał być fora internetowe gdzie jest poruszana tematyka o produktach HTC (w tym o HTC Diamond) i nie tylko.

Nie pomagam ludziom leniwym bo to nic innego jak lenistwo.

Niestety nie czytam biegle po angielsku. Nie kazdy zna ang jak polski. wszedzie instrukcje przeszukałem jest po Ang stona producenta tak dla zabawy tez po ang. płyte CD mam po Ang bo jest z angli moze jakies pomysły co do “polskiej instrukcji”

Jak bym miał płyte po polsku to bym nie pytał logiczne.

Niestety się nie wysiliłeś bo ja jakimś cudownym sposobem zbnalazłem instrukcje po polsku na http://www.htc.com Wejdz w zakładke support, wybierz Diamondaa potem user guides i ściągni w jakim języku chcesz.

Sory zwracam honor. Nie miałem pojęcia że tam cośtakiego mają.