HTC TyTn 2 czy Nokia N85

Proszę o pomoc w wyborze telefonu, bo mam problem. Mogę kupić od znajomych HTC TyTn 2 ( cena 900 zł, nie wiem czy nie jest za wysoka?), z Orange, kupiony cztery miesiące temu, nie był w ogóle używany, ale kolega radzi poczekać na spadek cen Nokii N85 i uważa, że to lepszy wybór.

Ja jestem wielkim fanem telefonów HTC pomimo iż nie posiadam jednego :)… a co do ceny którą podałeś to jest ona troszkę zwyżona… MOŻE SPRÓBUJESZ SIĘ TROCHE POTARGOWAĆ i obniżyć trochę tą cenę…

bezdyskusyjnie kupuj HTC dlatego że to “windows” i posiada znacznie więcej możliwości niż symbian w noki.

HTC TyTn 2

Nokia n85

Ja bym wziął Nokię ma tylko o 0,2 cala mniejszy wyświetlacz nie jest dotykowa, ale ma lepszy wyświetlacz, WIFI mają takie same ma lepsze EDGE i GPRS.

Ogólnie Nokia ładniej wygląda :stuck_out_tongue:

Znajomi zawyżają cenę popatrz tu masz nowy HTC KLIK

To, że ma 65k kolorów nie oznacza, że jest gorszy. Miałem w rękach poprzednika czyli TyTn I i do wyświetlacza nie mogę się przyczepić. Bierz HTC nie pożałujesz.

0,2 cala to bardzo dużo dla tak małych wyświetlaczy ,to aż 0,5cm po przekątnej.

HTC TyTn 2 bez 2 zdań!

N85 ma S60 który robi się nudny :stuck_out_tongue: a na WM masz lepsze i ciekawsze aplikacje :wink:

a ekranik jest spory, wiem bo porównywałem mojego MDA Vario do N95 i widziałem różnicę :wink:

a dotykowy ekran ułatwia życie :smiley: wszystko się robi szybciej niż na niedotykowych :slight_smile: