HTC TYTN II Dotyk przestał działać?

Witam mam taki problem dziś przestał działać mi dotyk w tym telefonie co muszę kupić żeby dotyk znowu działał czy cały wyświetlacz LCD czy coś innego ?

Wyświetlacz a panel dotykowy to zupełnie co innego,

w twoim przypadku należy wymienić tą drugą rzecz,

jeśli telefon ma ważną gwarancję to oddaj do sklepu, gdzie był kupywany, na naprawę w serwisie w ramach gwarancji

jeśli nie, to możesz kupić i sam wymienić:

Czyli digitizer dobra to już dziś zamawiam wymienie na własną ręke.

Witaj.

Może przed zakupem spróbuj zrobić HR?

Robiłem i nic.

A dla testu wgrałeś inny rom?

Nic nie wgrywałem i już raczej nie wgram muszę wymienić cały lcd bo się rozlał przy rozłaczaniu digitizera pozatym ten co zamówiłem nie pasował wcale do tego telefonu choć był do TYTN II Kaiser.Na dzień dzisiejszy kończe przygode z HTC TYTN II Kaiser bo szkoda pieniedzy na wymiana tego ekranu to przewyższy wartość telefonu.ps teraz będe nim rzucał na odległość bo do tego sie nadaje !!

Szkoda myślałem , że naprawisz Kaiser to fajny Smartphone z WM na pokładzie.Miałem go kiedyś.

Jaki fajny fajny byłby wtedy kiedy był by w nim instalowany android a nie zamulony windows na który nie ma wiekszości aplikacji ps.nokia upadnie jeśli w swoich telefonach bedą instalowali ten badziewny system jaki jest windows mobile.

Używanie przecinków na prawdę nie skraca życia.

Nie chcę Cię martwić, ale ten twój “fajny” Android nie działałby na takim procesorze.

PS. Android jest bardziej “zamulony”, niż ten “badziewny system jaki jest windows mobile”.