HTC TYTN II Kaiser nie działajaca kamera i przerywany dzwiek

Witajcie ostatnio na allegro zakupiłem sobie telefon telefon działa dobrze oprócz paru rzeczy typu kamera,nie śłychać nie raz rozmówcy itp.Info o tym telefonie i sofcie niżej.

HTC TYTN II Kaiser

Wersja pamieci wjtk.21851 PLK

Data Pamieci ROm 4.30.09

Wersja radia 1.70.Olinex

Wersja protokołu : 25.65.30.04H

Jeśli ktoś z was wie o co kaman prosze was o info z góry dzieki za odp.

zmień radio-rom

Widać że masz jakiś bardzo stary ROM. Na początek spróbuj zrobić hard reset. Aby to zrobić naciśnij jednocześnie oba softkeye (pierwszy jest nad przyciskiem z logo IE, drugi nad przyciskiem z kopertą). Trzymając je naciśnij rysikiem przycisk reset. Reset masz tutaj:

htc_kaiser_tytn_ii_p4550_hard_reset_soft_reset.jpg

Telefon powinien się uruchomić i powinien pokazać takie coś:

htc_kaiser_tytn_ii_p4550_hard_reset_soft_reset_1.jpg

Aby kontynuować naciśnij zieloną słuchawkę. Uwaga. Ta operacja wymaże wszystkie dane z pamięci urządzenia - kontakty, kalendarz, zainstalowane aplikacje. Karta pamięci nie zostanie ruszona. Jeśli to nie pomoże to spróbuj wgrać inny ROM. Wybierz jakiś stąd (osobiście na starsze urządzenia polecam WM 6.1, 6.5 może nie dawać rady): http://pdaclub.pl/forum/kaiser/

Jeśli to też nie pomoże to spróbuj zmienić Radio ROM. Uważaj tylko na wersję 1.65.17.10 znaną też jako “Radio from Hell”, bo jeśli ją wgrasz to będą ci działać tylko ROMy pod ATT Tilt i nie da się tego zmienić bez bardzo poważnej ingerencji w telefon (całkowite wymazywanie pamięci PDA, w tym bootloadera). Poza tym nie polecę ci żadnej konkretnej wersji radia i jak ją wgrać, bo nie posiadam Kaisera.

Udało sie wgrałem wersje z innego serwisu o nazwie Plemnik v1.0 - 6.5.5 bulid 23563 - Manila2D-FULL i wszystko działa jak należy kamera,rozmowy jak narazie wszystko wporzadku.I tak jak kupie karte zainstaluje androida :smiley: temat do zamkniecia.