Htc TyTn II vs htc Diamond

Ile osób ze smartfonami z Windows Mobile, tyle mówi, że chce się ich pozbyć i kupić coś na Androidzie. Jeżeli już (a nie podałeś przedziału cenowego) to radzę HTC Desire, Samsung Galaxy Spica (grać nie pograsz), Samsung Galaxy S (pograsz, pograsz).

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/2394/3012/0/0/

Do sms lepszy tytn ze względu na klawiaturę. Pisanie na diamondzie nawet rysikiem to udręka. Z kolei diamond jest szybszy w działaniu (procek, ram), choć też lubi się długo “namyślać” przy uruchamianiu zasobożernych aplikacji np. automapy. Swojego diamenta sprzedałem po pół roku - porysowany wyświetlacz od rysika. No i tylko 4Gb pamięci bez możliwości powiększenia to trochę mało do multimediów.

@Gardner

Bo smartfona na windzie powinien kupić osobnik lubiący dłubanie w systemie. Oryginalnego roma miałem za każdym razem max 2 godziny. Później ściągnięcie kuchni i tydzień zabawy z konfiguracją. Trzeba mieć czas i chęć, żeby na takim sprzęcie pracować.

Nie ma Diamonda z qwerty, to jest osobny model HTC Touch Pro i tego ostatniego bym z całego zestawu wybrał, albo jeszcze zastanowił się nad HTC Rhodium (TP2)