HTC TyTn/SPV M3100 + i - informacje, dobry sprzęt?

Witam:)

mam na celowniku kupno tej mini kosiarki multimedialnej HTC TyTn/SPV M3100

chciałbym się dowiedzieć co sadzicie o nim jakieś sugestie od właścicieli, byłych właścicieli, problemy, które w nim występują, nie chce wydać kasy na darmo, lub doradźcie inny w tym progu cenowym i obowiązkowo klawiatura QWERTY:)

Telefon warty swojej ceny. Nie wiem czy kupisz nowy, ale naprawdę warto. Miałem go kupować, ale jednak biorę LG KU990 Viewty.

Witam, jestem posiadaczem tego telefonu. Musze powiedzieć ze zrobił na mnie spore wrażenie. WM 6.1 daje mu OGROMNE możliwości. Po odpowiedniej konfiguracji wygoda użytkowania zbliża się do iFona. Bardzo dobry zasięg, bateria trzyma około 2 dni, niby nie wiele ale bez obaw możesz korzystać z WiFi przez kilka godzin. Aparat robi ładne fotki ale tylko gdy jest jasno, wieczorem widzisz czarny ekran. Jedyna jego wada są chyba gabaryty, jest spory i dość gruby w kieszeni uwiera chyba ze ktoś lubi te obciachowe etui na pasek hehe. Procek 400Mhz pozwala na obsługę wszystkiego bez zaciec, ale jeśli szukasz mega mocy to kup coś z procesorem Intel Xscale. Szczerze polecam ten sprzęt, cenowo bardzo się opłaca. I pamiętaj on nazywa się HTC Hermes i tylko tej nazwy używaj :slight_smile: Pozdro

czemu tylko htc Hermes?

do tego telefonu wolę użyć jednak etui

dzięki wielkie za poradę;)

Sprzedam htc tytn/mda vario 2/spv 3100

Stan bdb+ (od nowości założona jest FOLIA na wyświetlaczu)

Zestaw:

Pudełko,ładowarka,instrukcje,słuchawki,rysik,telefon,kabura

Cena 500zł

Najlepiej odbiór osobisty w okolicach Krakowa, w innym wypadku proszę doliczyć przesyłkę. Może być też allegro, ale wtedy cena skacze w górę o 100zł.

Zdjęcia:

http://www.sendspace.com/file/i68h2e

ty nie pomyliłeś forum ze słupem ogłoszeniowym?

ty! chce kolega telefon kupić to daję mu szansę

to przeczytaj najpierw regulamin :wink:

z resztą takie rzeczy to na PW się pisze :wink: