HTC vs Sony

Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. Skupiam się pomiędzy 3 modelami. Mianowicie Sony Xperia T, HTC One S i HTC One X. Wiadomo że popularna Eska jest najsłabszym ale mnie interesują głównie opinie, ewentualnie jakieś inne propozycje telefonu do 1200 zł. Oczywiście mowa o telefonach fabrycznie nowych. Z góry dzięki :wink:

Z tych 3 modeli najlepiej na papierze wypada One X, ale ja mimo wszystko wziąłbym Xperię T (bardzo dobre wykonanie, rozdzielczość oraz odwzorowanie barw LCD rewelacyjne, raczej mało awaryjny z tego co się czyta na forach oraz jakość muzyki tez na przyzwoitym poziomie). Kiedyś na serwisie wymienialiśmy w One X moduł LCD+Dotyk i powiem szczerze, że wykonanie tego modelu jest tragiczne.

Jeśli skusiłbyś się na jakąś miesięczną używkę to dostaniesz Samsunga Galaxy S3. Korzystałem z niego i byłem bardzo zadowolony. Dlatego teraz przyszła kolej na Galaxy S4.

Pozdrawiam,

apik

Za tą cene masz już nexusa bez żadnych nakładek który będzie na 100 % dłużej wspierany niż te HTC czy samsungi. Nie pakowałbym się w żadne tel z nakładkami bo one są krótko wspierane

Ja bym omijał xperie najszerszym łukiem jak to tylko możliwe. Czytając komentarze w google play najwięcej negatywnych jest od userów xperii. I jest to przytłaczająca większość. Po prostu spora część aplikacji na nich nie działa. w tej cenie wybrałbym Albo OneX albo wydajniejszego Nexusa4. Ale jednak bardziej ku OneX.

DiamondBack a nie lepiej zamiast Nexusa 4 wziąć lepszego Optimusa G ?

Ja bym wybrał Nexus 4.