HTC Wide Fire S vs. Samsung WAVE który wybrać?

Przyszedł czas na postęp i zmienić telefon na dotykowy a konkretnie smartfona. Zastanawiam się nad dwoma HTC Wide Fire S i Samsunh WAVE, ten pierwszy jest na androidzie a ten drugi na Bada. Który byście mi polecili, są w podobnych cenach ale nie wiem którego wybrać.

Na aukcji znalazłem parę ciekawych ofert ale wszystkie mają simlocka.

Z tego HTC można sim-locka zdjąć za pomocą kodu? (samemu wklepać w telefon) czy tylko w serwisie? Podobno istnieją tez jakieś adaptery bez których simlocka nie trzeba ściągać, stosował ktoś takie rozwiązanie?

Oczywiście, że HTC WideFire S bo ma androida.

Android jest bardziej popularny , więcej aplikacji, gier itd. BADA jest moim zdaniem na wymarciu - bez zbędnej filozofii.

Wave ma lepszy wyświetlacz…

Nie możesz kupić telefonu w sieci w której jesteś?

Ile chcesz wydać na telefon?

hTC lepszy :slight_smile:

Co do simlocka to najlepiej kup telefon z sieci w której jesteś. Jeśli nie ma takiej możliwości to możesz brać telefony od play bo nie mają simlocka na 100%, co do reszty op-ów to pewności nie mam ale tmobile i plus też już nie ma simlocka chyba. Orange na 99% tak…

Nie mogę kupić u operatora, bo muszę czekać jeszcze rok, wtedy mi się umowa kończy i mogę ją przedłużyć. Rok temu dostałem od operatora nokię ale ją sprzedałem, a obecna nokia e71 mi padła i szukam czegoś lepszego z tym, że dużo gadam i smsuje i e71 albo e72 było by dobrym wyborem ale jak zobaczyłem menu htc to nokia trochę przedpotopowa się wydaje.

Tak myślałem, że będziecie mi proponować androida ale on taki cudowny nie jest. Poza tym ten wave ma większy wyświetlacz a co za tym idzie nawigacja będzie czytelniejsza niż na mniejszym ekranie.

Właśnie nie mogę znaleźć w mojej sieci atrakcyjnego htc, a za simlock sobie komis policzył 80zł :confused:

android :slight_smile:

Bierz htc. SimLock to nie problem. Root’ujesz tel, wgrywasz nieoficjalny rom i jazda. Tu jest wszystko: forum.android.com.pl

Dzięki tej stronie root’owałem już i5700, htc desire z i htc wildfire s i wszystko działa.

nie miałem na myśli kupna telefonu u operatora a od operatora, wyraziłem się dość nie jasno może, chodziło oto, że można znaleźć na allegro telefony sprzedawane przez ludzi, którzy je kupili w abonamencie w określonej sieci i sprzedają.

wave ma większy ekran ale system z małą liczbą softu niestety…

Ten wave ma ekran 3.5 z tego co pamiętam. Między 3.2" hTC i 3.5" wave jest mała różnica, której nie odczuwa się.


nic dziwnego, że hTC interfejs Ci się spodobał- jest genialny IMO.

ile masz na telefon? jak chcesz coś większego to polecam Ci hTC z serii desire np model Z ma sprzętowe qwerty, świetne do neta czy smsów- mam Z i polecam. Jest droższy od WF S ale większy i lepszy :slight_smile: