HTC Wildfire- Android 2.2

Witam

Czy jest możliwość abym updatował swojego androida 2.1 na 2.2. Gdy wchodzę w ustawienia i chcę aktualizować software nie ma aktualizacji :frowning: . Czy ktoś wie jak aktualizować androida na 2.2 w htc wildfire?

Pozdrawiam

Znając życie to będziesz musiał czekać na wersję od swojego operatora :stuck_out_tongue:

aktualizacja do wildfire z eclair 2.1 do froyo 2.2 miala wyjsc w Q4 czyli kwartal czwarty wrzesien-grudzien , pewnie jeszcze nie wyszla , mamy dopiero koniec pazdziernika , czekaj cierpliwie

Możesz też zrootować komórkę wtedy będziesz mógł wgrywać każdy rom który sobie zażyczysz. Root odblokuje ci wiele funkcji i ogólnie się opłaca ale chyba gwarancje się od tego traci.

nie ma jeszcze oficjalnej akktualizacji do froyo ale jak napisał kolega up jest rom nieoficjalny który można wypróbować :wink:

hehe wole się z romami nie bawić :stuck_out_tongue: Już w zmianę softów bawiłem się w noki e72 i zrobił tak, że zniszczyłem strukturę sim-locka nie wiem jakim cudem :x, więc nie chce ryzykować z htc ;p temat do kosza ;p

Dodane 10.11.2010 (Śr) 23:42

Hmmm. a może ktoś wie dlaczego jak podłącze telefon wyłączony do ładowania, a gdy odłaczę od ładowania pali się nadal dioda że się ładuje i nie mogę telefonu włączyć ?