HTC Wildfire czy Galaxy ACE?

Witam,który telefon według was jest lepszy HTC Wildfire czy też Samsung Galaxy ACE ???

Galaxy ACE :

  • Mocniejszy procek

  • Andek 2.2 w standardzie

  • WiFi N

  • Kapkę większy wyświetlacz

Porównanie :

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4426/4870/0/0/

Samsung wedle mojej opinii od zawsze produkował gówniane telefony (może poza omnią, galaxy s i galaxy s II) natomiast HTC to już inna półka. To troche tak jak porównywać Acera do Lenovo w świecie laptopów…

Osobiście uważam, że HTC robi trwalsze telefony, jednak Wildfire jest duuuuużo gorszym telefonem od Ace jeśli chodzi o hardware. Lepszy wyświetlacz, procesor i nowszy Android. Zdecydowanie ACE!

Brałbym HTC

Zdecydowanie Samsung. HTC jest świetne jakościowo, ale ten fonik wymięka. Tylko do SMS, telefon i proste aplikacje.

Samsung jest koreański (południowo koreański), nie chiński. Koreańskie, to praktycznie made in Japan. Mam od nich monitor, laptopa i telefon, i jestem bardzo zadowolony. Z pewnością sięgnę po coś jeszcze Samsungowskiego.

Co do Ace, bardzo fajny telefonik z dobrym wykonaniem. W gierki 3d sobie na nim na luzie pograsz.

Oczywiście że Samsung ACE. Popatrz też jak długo będzie miał telefon oficjalne wsparcie a w tym przypadku firma HTC jest daleko w tyle.

samsung Ace bez dwóch zdań :stuck_out_tongue: