HTC Wildfire Czy Nokia e72

Witam

Mam mam dylemat. Od paru miesięcy przesiadłem się z NOKI E72 na HTC Wildfire. Mam pytanie, który telefon jest lepszy ? Wg. mnie htc wildfire jest za powolny, tnie się jak … i ciągle szumy słychać przez słuchanie przez słuchawki, jednym słowem telefon ie udany. Jaki telefon z symbianem do 1 tys. zł jest lepszy od E72 ?

Pozdrawiam

Jestem posiadaczem Wildfire - telefon się nie tnie , nie słychać szumów przez słuchawki , a szczególnie jak ustawisz w programie PowerAMP ( Słucham muzyki na słuchawkach Panasonica za 120zł i Pioneer SE-M390 ) , mam aktualizacje do andka 2.2.1 , posiada i wyraźny wyświetlacz i do tego jest stylowy. Wnioskuje , że nie chcesz aby telefon się zacinał , a chcesz symbiana ? ![-o<

P.S Na N95 całkiem sprawnie chodzi Symbian ale nie porównasz go z Androidem :lol: .

E 72 ma do du*y Qwerty :slight_smile: . Ja bym zostawił Wildfire , a jak nie to uzbieraj na coś bardziej ‘‘zacnego’’ np. Desire HD z prockiem 1000Mhz :wink:

Do 1,2 kafla kupie jakiś bardziej wypasiony fon z android?

Nokia e72

Dozbieraj 100zł i kup Desire z androidem :slight_smile: . Pierwsza lepsza aukcja : http://allegro.pl/htc-desire-24m-gw-4gb … 06013.html .

Ja polecam Ci Desire , X10 i Milestone

Do 1200 zł kupisz Samsunga Galaxy S. Według mnie jeden z najlepszych telefonów obecnie na rynku.