Htc wildfire podlaczenie do komputera

Witam.

Mam pewien problem. Po podłączeniu telefonu do komputera rozpoznaje normalnie nowe urządzenie lecz gdy chcę po przez mój komputer otworzyć to nie idzie. Wygląda to tak jakby nie był w ogóle podłączony. Próbowałem rożnych opcji: - zmieniałem w telefonie debugowanie, -typ połączenia, - ściągałem HTC Sync, ale nic nie poszło. Widziałem, że wielu ludzi miało podobny problem, lecz nie znalazłem na niego rozwiązania. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc.

Z góry

WIELKIE dzięki

Mam ten sam telefon i wszystko poszło bez najmniejszego problemu. Spróbuj usunać wszystkie sterowniki (przez menadżer urządzeń, i dodaj/usuń programy) i podłaczyć telefon kablem producenta, do portu z tyłu komputera (bezpośrednio do płyty) w trubie “Napęd dyskowy”. Wyłącz debugowanie usb.

Niestety nadal nic.

Spróbuj odpalić na innym komputerze, jeśli pójdzie to znaczy, że najlepszy będzie format C:. Jeśli też nie pójdzie to wejdź w ustawienia - karta SD i pamięć telefonu- przywracanie danych fabrycznych. Po wszystkiemu spróbuj ponownie. Jeśli dalej nie pójdzie - serwis.