Htc wildfire podlaczenie do komputera


(Pha3) #1

Witam.

Mam pewien problem. Po podłączeniu telefonu do komputera rozpoznaje normalnie nowe urządzenie lecz gdy chcę po przez mój komputer otworzyć to nie idzie. Wygląda to tak jakby nie był w ogóle podłączony. Próbowałem rożnych opcji: - zmieniałem w telefonie debugowanie, -typ połączenia, - ściągałem HTC Sync, ale nic nie poszło. Widziałem, że wielu ludzi miało podobny problem, lecz nie znalazłem na niego rozwiązania. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc.

Z góry

WIELKIE dzięki


(Thunderbolt) #2

Mam ten sam telefon i wszystko poszło bez najmniejszego problemu. Spróbuj usunać wszystkie sterowniki (przez menadżer urządzeń, i dodaj/usuń programy) i podłaczyć telefon kablem producenta, do portu z tyłu komputera (bezpośrednio do płyty) w trubie "Napęd dyskowy". Wyłącz debugowanie usb.


(Pha3) #3

Niestety nadal nic.


(Thunderbolt) #4

Spróbuj odpalić na innym komputerze, jeśli pójdzie to znaczy, że najlepszy będzie format C:. Jeśli też nie pójdzie to wejdź w ustawienia - karta SD i pamięć telefonu- przywracanie danych fabrycznych. Po wszystkiemu spróbuj ponownie. Jeśli dalej nie pójdzie - serwis.