HTC Windows Phone 8s - brak aplikacji Sklep Google Play

Witam serdecznie - Chciałbym uzyskac informację w jaki sposób mogę korzystać ze sklepu Google play. Nie mam tej aplikacji ponieważ nie mam sys. android jednak czy jest jakiś sposób aby zainstalować w/w aplikację na moim telefonie.

Jeśli nie ma możliwości to w jaki sposób ściagac aplikacje , ponieważ w skepie microsoft win 8 jest bardzo mało a wręcz nie ma nic ciekawego.

Nie ma możliwości odpalenia aplikacji Google Play na telefonie z Windows Phone.

Mało aplikacji ciekawych w sklepie MS? No cóż kupując telefon z WP powinieneś wiedzieć, że aplikacji nie ma tak wiele i tak ciekawych jak na Androida to jeszcze jakiś się tak będzie bo jest mało popularny choć powoli się to zmienia.

Kurczę nie sądziłem ,że będzie taki problem , byłem pewien że google play będzie działać na 8s. A może jest możliwość przejść win8 na android ? jest taka możliwość ?

W sensie, że chciałbyś na HTC 8S zainstalować Androida? Nie ma takiej możliwości ani oficjalnej, ani nieoficjalnej. Jesteś zdany na Microsoft i deweloperów Łindołs Fołn

Musisz toto sprzedac windows phone i kupic cos z androidem

Skorzystaj z Marketu Microsoftu tam masz też masę aplikacji:D

nawet słynnego youtube nie ma w Windows Phone 8

a pisałem tyle razy żeby nie kupować z tym systemem :smiley:

Youtube jest :stuck_out_tongue:

MetroTube się nazywa, a teraz oficjalna apka Youtube od MS też już działa jak należy i jest pełnoprawną aplikacją :stuck_out_tongue:

ale zostanie wycofana :slight_smile:

. YouTube zniknie z platformy Windows Phone?: Google nie kwapił się do udostępnienia użytkownikom systemu Windows Phone oficjalnego klienta serwisu YouTube, dlatego Microsoft wziął sprawy we własne ręce i przygotował własną aplikację. W kodzie programu znaleziono jednak odwołania do funkcji, które są niezgodne z regulaminem serwisu. Przewiduje się więc, że aplikacja może wkrótce zniknąć ze sklepu Windows Phone

info: http://komorkomania.pl/2013/05/10/w-skr … =RSS-Wpisy

punk 3 przeczytaj :o

Ale MetroTube pozostaje, a on wymiata pomimo, że jest aplikacją niezależna od MS, ale skończmy ten temat bo nie o to chodzi w tym poście.

Youtube jest , i śmiga bez zarzutów jednak jest bardzo mało aplikacji na HTC 8s - Kurczę gdybym wiedział że nie ma sklepu google to bym nie kupował tej komórki - Tak to jest kuźwa jak zadzwoni konsultant i zaproponuje telefon - usłyszałem HTC 8s to napewno zajebisty telefon i bez sprawdzania zamówiłem w play. Teraz mam nuczkę - następny problem w tym telefonie to brak pamięci - zainstalowałem aktualizację i 5 aplikacji i po pamięci - normalnie śmiech na sali - w dodatku trzeba samemu skonfigurować apn-y itp - (każdy konsultant w play podawał mi inne ustawienia ) dzwoniłem kilka razy. Teraz nie wiem czy sprzedawać czy ile ten telefon jest warty ? 600-11oozł chce ktoś kupić ?

Przesadzasz- pamięć wbudowana to 4 GB średnio niech aplikacja zajmuje 10 MB. Takich aplikacji można z około 100 zainstalować i jeszcze będziesz miał z około 2 GB;p. Masz miejsce na kartę pamięci na pozostałe rzeczy

Co do konfiguracji PLAY https://konfiguracja.play.pl/ sam sobie wysyłasz ustawienia, nie trzeba nigdzie dzwonic:P

Tak z ciekawości - jakie to są ciekawe aplikacje, i jakich konkretnie Ci brakuje?

135 tysięcy chyba, tak? To chyba więcej, niż człowiek może zainstalować przez całe swoje życie.

4GB wbudowanej pamięci, z czego większość zajmuje system i preinstalowane aplikacje. Dla użytkownika zostaje 1GB.

Na podawany przez producenta parametr “pamięć wbudowana” trzeba bardzo zwracać uwagę przy zakupie jakiegokolwiek telefonu, bo nigdy nie ma on znaczenia praktycznego dla użytkownika.

sprzedaj go i kup chociażby sgs2 nowego za 999zł z media markt - saturn - euro agd

a będziesz bardziej zadowolony

za dużo nie dostaniesz za swój telefon zobacz po ile chodzą …

http://allegro.pl/htc-htc-8s-125158?order=p&offerTypeBuyNow=1

@folusek, pracujesz w Media Markt czy Samsungu? Cały dział jest zawalony Twoimi reklamami.

nie daje reklamy media markt bo podaje też inne firmy jak euro-agd i saturn :o

a tak na poważnie , to piszę o tym bo jest okazja wyrwać kultowego smartfona - który do dziś bije nie które telefony i jest nadal wspierany przez producenta :stuck_out_tongue: za nie duże pieniądze i to Nowego bez brandu :smiley: w znanych sklepach