[html]+[css]=prblem

Staram się napisać prostą stronę w html lecz coś mi nie wychodzi…

Plik index.html

Galeria 4Fun

|

|   |
|   |
|   |

|
header.png
|

|   |
|   |
|   |

|
[/code] Arkusz css

[code]BODY { background-color: #000000; background-image: url(“images/bg.png”); background-repeat: repeat; font-family: Tahoma, Verdana, sans-serif; font-size: 11prepeat-x; font-weight: bold; terepeat-xt-decoration: none; MARGIN-TOP: 0; MARGIN-LEFT: 0; MARGIN-RIGHT: 0; MARGIN-BOTTOM: 0; } a { color: #FFFFFF; terepeat-xt-decoration: none; } a:visited { terepeat-xt-color: #FFFFFF; terepeat-xt-decoration: none; } a:active { terepeat-xt-color: #FFFFFF; terepeat-xt-decoration: none; } a:link { terepeat-xt-color: #FFFFFF; terepeat-xt-decoration: none; } a:hover { terepeat-xt-color: #FFFFFF; terepeat-xt-decoration: none; } leftup { background-image: url(“images/leup.png”); background-repeat: no-repeat; } leftcenter { background-image: url(“images/lece.png”); background-repeat: repeat-x; } downup { background-image: url(“images/ledo.png”); background-repeat: no-repeat; } rightup { background-image: url(“images/riup.png”); background-repeat: no-repeat; } rightcenter { background-image: url(“images/rice.png”); background-repeat: repeat-x; } downup { background-image: url(“images/doup.png”); background-repeat: no-repeat; } black { background-color: #000000; }

A efekt znikomy… klik Wszystkie pliki są na serwie więc pomóżcie! ![-o<

Ps. Wiem, że plik na header jest nieprawidłowy lecz jest on tymczasowo.

Na pewno? Próbowałeś na innym hostingu wrzuć przykładowo na yoyo.

Ten hosting jest sprawny!

np.

leup.png

A nie użyłeś przypadkiem polskich znaków??

jest kilka w iframe ale nie w nazwach plików… na wszelki wielki poprawie

_________________

Nic nie pomogło :frowning:

Dzięx ale mi chodzi bardziej o resztę… A co do grafiki to masz w css…

Co to takiego, mógłbyś jaśniej? Bo też mam problem z obrazkami w .png na IE6.

Skrypt js, który znajdziesz np. tutaj: http://homepage.ntlworld.com/bobosola/pngfix.js

a tu sposób zastosowania: http://homepage.ntlworld.com/bobosola/pnghowto.htm

Rozumiem, dzięki!

Dzięx wielkie chłopaki =D> Troszkę się nauczyłem lecz wybrałem inne rozwiązanie na Galerię. Widok pod starym linkiem :slight_smile: Oczywioście wstawię inną grafikę, i to pole na górze to ma być w przyszłości menu.