[HTML][CSS] Problem z wyświetlaniem strony w IE i Operze

Witam serdecznie, i znów przyszło mi prosić o fachową rade starych dobrych forumowiczów :slight_smile:

Majstruje taką mała stronke ale ta cholera nie chce sie wyświetlać poprawnie w IE oraz Operze, nie wiem jak na innych przegladarkach (Chrome ?). Poprawnie działa jedynie na FF. Gdy odpalam strone na localhoscie , na wszystkich w/w przeglądarkach wszystko jest ok, problem pojawia sie po uploadzie na FTP (testowalem na 2 róznych hostingach, efekt ten sam). Ale jaki to problem ? Strona wyswietla jedynie background, nic poza tym, zadnej grafiki ,tabel, tekstu nic.

http://ownage.byethost9.com/tydzien1.html <- link strony, mozna sprawdzic o co chodzi.

http://ownage.byethost9.com/index.html <- link do indexu, działa poprawnie.

Myśle ze to wina tej niebieskiej tabeli albo coś w źródle strony w kodzie CSS ze stylami.

Pozdrawiam

Popraw błędy http://validator.w3.org/check?verbose=1 … zien1.html

Zauważyłem na początku stylu znacznik komentarza który się potem nie zamyka. Firefox już sam sobie to może ogarnął, lecz IE niekoniecznie, więc powstała taka buba :slight_smile:

WooQash wielkie dzięki :D:D czasem sie takich drobiazgów nie widzi :slight_smile: poprawione i działa , a co do W3C to moim zdaniem przesada bo najwieksze witryny jak wp onet czy nasza klasa nie spełniają ich wymogów :stuck_out_tongue:

Co nie znaczy, że jest to dobre :wink:

  • sam wybrałeś Strict. Poza tym to właśnie validator znalazł błędy. Mimo to nadal wszystkich nie poprawiłeś (id może być użyte raz, class wiele razy).